2737
2734
عنوان

به نظرتون به خاطر چیه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 36 پست
خدا نکنه عزیز  از علائمش هست  ولی لزوما به خاطر اون نیست  بلند کردن چیز سنگین  ...

کم خونی دارم..تالسمی مینورم...متاسفانه کمبود ویتامین دی دارم..

نه باعزیزم..ژیلت گاهی هم کرم..

يَا غِيَاثَ مَنْ لَا غِيَاثَ لَهُ🌻
نه...🙁

نترس خواهر 

تو دنیایی داریم زندگی میکنیم که هر روز یه جامون مشکل پیدا میکنه از بس که تغذیه هامون همه ارگانیک و مملکت گل و بلبل هست هیچ کی غم و قصه نداره 

برو دکتر ایشالا چیزی نیست

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استرس ک دارم.. به خاطر کنکور...از دیشبم اصلا نخوابیدم همش درس میخوندم..

خب کار بدی میکنی 

یکم به فکر خودت باش 

انتظار هم داری جاییت درد نکنه الان؟ 

عجبا   

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  
نه مجردم تو نت سرچ کردم یکی از علتاش سرطان سینه بود... گرخیدم گفتم نظر بقیه روبپرسم...

ن بابا خدا نکنه ... اگر بهتر نشدی حتما برو دکتر . و یه ماماگرافی هم حتما برو

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2728
کم خونی دارم..تالسمی مینورم...متاسفانه کمبود ویتامین دی دارم.. نه باعزیزم..ژیلت گاهی هم کرم..

اخه اصلاح با شمع یا اپیلاسیون ممکنه باعث این دردها بشه 

نگران نباش خوب میشی 😊

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  
2740

ممنون بچه ها

فقط یه چیز دیگه خیلی عذر میخوامم ببخشید تفاوت سایز دوتا سینه حدودمثلایکی ۷۰یکی۷۵ طبیعیه؟؟

خیلی از سرطانش میترسم...

ممنون بچه ها فقط یه چیز دیگه خیلی عذر میخوامم ببخشید تفاوت سایز دوتا سینه حدودمثلایکی ۷۰یکی۷۵ طبیعی ...

تفاوت سایز سینه بعد ازدواج طبیعیه عزیزم.خودت که میدونی چرا....

به سرطان سینه ربط نداره

از کی اینجوری هستی...ممکنه کولر روشن بوده کتفت بیرون رو انداز بوده سرما خورده

از سحر تاالان..نه کولر خاموش بوده

میگم یه چیز دیگه میتونه به خاطر گرفتگی کتمم باشه..

چون کیف کوله ام دیروز خیلیی سنگین بود یکم کتفم گرفت..میگم شاید اون باشه..

ینی ممکنه؟؟

2706