2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه دو ساله اینجوریه

شايد توي روز زياد راه ميره، آخر شب پا درد ميگيره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

اره از قد کشیدنش داداش من 18روز بستریی بود تا دکترای گاو تشخبص دادن از رشد کردنشه تو این 18روزی عمر همه مون تموم شد بس گریه میکردیم فقد بش شیر بده و مغزی جات اسیاب کن بریز تو شیر بش بده ببرش ی دکتر خوب براش قرص بگیر برای قد بلندیش چنان رشد کنه انگشت ب دهن بمومی

همه میگن تخصه:))ولی ب مولا همش بغضه💔
2740

چیزه خاصی نیست اینقد نبر هر روز ازمایش میگیرن اذیتش میکنن سن رشدشه دیگه قلمه بذار تو غذا براش درست کن برا استخون وغضروف پاهاش خوبه پاستیل و ژله هم میگن عالیه همش از غضروف گاو مقویه

چیزه خاصی نیست اینقد نبر هر روز ازمایش میگیرن اذیتش میکنن سن رشدشه دیگه قلمه بذار تو غذا براش درست ک ...

آره به خدا دیگه دلم نمیاد ببرمش دکتر همش خون میگیرن و خدا رو شکر گفتن دی رفع شده 

2706