2737
2734
عنوان

چالش چاق شدن (* ماه پیشونی و دیگر دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 157520 بازدید | 7845 پست
[QUOTE=64867983]صورتتون لاغره یا کل اندامتون؟ [/QUOTE همش دوسدارم شلوار تنگ میپوشم پاهام یکم تپل و ...

منم همینطور هم پاهام خیلی لاغره هم دستام هم صورتم باید چی بخوریم که این قسمتا چاق بشه؟

آرزوهایم را کنار نخواهم گذاشت،دنیا مجبور است با دلم کنار بیاید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما که میگیت لاغریتون ارثیه یعنی خوانوادتونم مثه خودتون لاغرن ؟

اره مامانم خواهرم برادرم لاغرن نه خیلی لاغر متوسط ولی هرچقد بخوریم چاق نمیشیم ولی بابام چاقه ما بچه ها به مامانم کشیدیم

2728
 منم همینطور هم پاهام خیلی لاغره هم دستام هم صورتم باید چی بخوریم که این قسمتا چاق بشه؟

البته استخوان بندیمون هم ظریف و کوچیکه 

فک کنم اگه چاق هم بشیم و یکم گوشت بیاریم بازم لاغر به نظر میرسیم😑

خدایا منم دلم یه نی نی میخواد خب😢😔
البته استخوان بندیمون هم ظریف و کوچیکه  فک کنم اگه چاق هم بشیم و یکم گوشت بیاریم بازم لاغر به ...

دوست دارم انگشتام و دست و پاهام ی کم تپل بشه که استخون مچ و زانوم نزنه بیرون

البته استخوان بندیمون هم ظریف و کوچیکه  فک کنم اگه چاق هم بشیم و یکم گوشت بیاریم بازم لاغر به ...

به نظرت میشه برای این قسمتا ژل تزریق کرد؟

2738
😬😬😬😬 چند وقته 

مانکن عدس پلو با گوشت و بی گوشت داره

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
چطوری میتونم همیشه تو این تاپیک پست بزارم راهنمایی کنید لطفا

عزیزم این تاپیک رو ذخیره کن بعد هر وقت خواستی برو بخش نی نی سایت من-تبادل نظرهای من-تاپیک هایی که ذخیره کردم یا تاپیک هایی که شرکت کردم از اونجا بیا توی همین تاپیک

2706