2733
2734
چند سالتونه ؟ چجوری میخواید باردار بشید.بچه دیگه ندارید؟

نه ندارم.30 سالمه.الان 2 ساله جلوگیری ندارم و حامله نشدم.ما باید حامله بشیم بعد امنیوسنتز انجام بدیم اگه سالم بود دنیا بیاد وگرنه سقط

پسر خوشگلم دلم هوای بوی تنت و کرده.خدایا میدونی سختترین امتحانت چیه؟؟ اینکه به مادرا فرشته خوشگل بدی بعدچندسال ازشون بگیری..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یهتون درخواست دوستی میدم قبول کنید پسر منم شرایطش مثل شماست.

باشه عزیزم

پسر خوشگلم دلم هوای بوی تنت و کرده.خدایا میدونی سختترین امتحانت چیه؟؟ اینکه به مادرا فرشته خوشگل بدی بعدچندسال ازشون بگیری..
2731
یه سوال بپرسم . با اینکه میدیدید پسرتون اینقدر زجر میکشید باز هم دوست داشتید بازم زنده بمونه یعنی اص ...

منم همین طور.زنده بودنش یه جور درد بود رفتنش یهجور دیگه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1823059/شب-قدر-و-بیایید

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
وای خدا بهت صبر بده الهی بگردم برای اون غصه ی دلت تمام بدنم مور مور شد عزیزم اگه لایق باشم برات دعا ...

یه بیماری ژنتیکی داشت که تواناییهاشو از دست داد و از 6 ماهگی شروعشد

توروخدا واسه منم دعا کنین.خیلی نیازمنده توجه خدام.دلم تنگ شده واسه پسرم.تنهام.خدا خودش قول داد که به ...

الهی عزیزم امضات رو خوندم بغضم ترکید

یعنی فقط برات دعا میکنم که خود خدا جوری عوضش رو بهت بده که لایقش هستی و مطمئن باش اون بهترینهاست

فقط کمی صبور باش

التماست میکنم با دل شکستت برای منم دعا کن

منم برات 114 تا صلوات میفرستم به نیت حاجت روائیت🌹

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
2740
یه بیماری ژنتیکی داشت که تواناییهاشو از دست داد و از 6 ماهگی شروعشد

فک کنم بیماری smaرو میگی

عزیزم خدا بهت صبر بده امیدوارم ماه دیگه با لبی خندون خبر بارداریت رو بدی امیدوارم ک دیگه هیچ وقت اینقدر غمگین و ناامید نشیییییی

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟
بیماری ژنتیکی داشت.سه سال و نیم بودفوت شده. دلم خیلیییی تنگشه.تنهام دیگه بچه ندارم.

ایشالا خدا ی فرزند سالم و صالح دیگ بهت عنایت کنه و فرزندت رو خدا ببخش و بیامرزه 

خدایا تو میگی پناه بی پناهانی .. پناهی ندارم ..ننیازمند نوازشت هستم 
الهی عزیزم امضات رو خوندم بغضم ترکید یعنی فقط برات دعا میکنم که خود خدا جوری عوضش رو بهت بده که لای ...

مرسی عزیزم.حتما منم یادت هستم.اگه خدا صدامو بشنوه