2737
2734

همراه همسرم هستم و اولین بارم هست که بیمارستان میمونم، خوابم نمیبره

دلم تخت خوابمون رو میخواد😣😣

۲۴ساعت روز خدا رو باید شکر کرد که خودمون و عزیزانمون سلامت هستن..

خدایا شکرت🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بلا به دور چیشده عزیزم؟

ممنون گلم

دیروز صبح ساعت ۷ با نعوظ همراه درد از خواب بیدار شد ظهر خوب نشد بردیم دکتر گفتن خون جمع شده تو آلت و باید تخلیه شه اومدیم بستری کردیم انترن ارولوژی گفت برو تا شب خوب میشه ولی خوب نشد اومدیم و متخصص اورولوژی رو خبر کردن و گفت سریع تر باید خون رو تخلیه کرد یه جراحی نیم ساعته بود ولی خیلی عذاب بود براش و الان با مسکن و خواب آور خوابیده

2740

منم دو هفته تمام پیش شوهرم بودم بیمارستان دست تنها بودم 

خیلی سخت بود تو بخش مردا تو اتاق فقط من زن بودم بقیه مرد.یه پتو آورده بودم از خونه شبا رو زمین میخوابیدم چندشم میشد.شوهرم تصادف کرده بود.سلامتی بهترین نعمته.

ممنون گلم دیروز صبح ساعت ۷ با نعوظ همراه درد از خواب بیدار شد ظهر خوب نشد بردیم دکتر گفتن خون جمع ش ...

وای چقد سخت 

ایشالا زودتر بهتر میشن و مرخص میشن 

خداروشکر که زود عمل کردن و مشکلی پیش نیومد

منم تو بیمارستان خوابم نمیبره 

خیلی سخته ولی فردا میری خونه میخوابی اشکال نداره

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
منم دو هفته تمام پیش شوهرم بودم بیمارستان دست تنها بودم  خیلی سخت بود تو بخش مردا تو اتاق فقط ...

وای عزیزم چقدر سخت خداروشکر که به خیر گذشت و انشالله دیکه گذرت به اینجور جاها نخوره

منم‌خیلی خجالت می کشم مخصوصا اینکه مشکلش خیلی خصوصی هست ولی خب خداروشکر امشب تو اتاق من و همسرم فقط هستیم کسی نیست

واقعا سلامتی بزرگترین نعمتی هست که ادم میتونه داشته باشه

وای عزیزم چقدر سخت خداروشکر که به خیر گذشت و انشالله دیکه گذرت به اینجور جاها نخوره منم‌خیلی خجالت ...

ایشالا ولی یه بار دیگه باید بستری شه پلاتین پاشو در بیارن،یادم میاد دوباره میخوام برم بیمارستان عصبی میشم

2706