2733
2734
عنوان

بیمارستان همراه همسرم هستم و خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 23 پست
ایشالا ولی یه بار دیگه باید بستری شه پلاتین پاشو در بیارن،یادم میاد دوباره میخوام برم بیمارستان عصبی ...

ازشون بخواه بفرستن داخل اتاقی که کسی نیست

همون موقع که دارن بستری میکنن بگو احتمالا قبول میکنن

بهش فکر نکن چون این نیز بگذرد... فقط حرص و جوشش برات میمونه و خودت رو اذیت میکنی

من پارسال بچم مریض شد یک هفته تو بیمارستان بودم منم اولین بارم بود غیر زایمان هیچوقت بیمارستان نخوابیده بودم یک هفته بچم بستری شده بود چند شب آخر اونقدر خسته بودم تو خواب داد زدم آبروم رفت اونقدر خسته شدم بودم بخاطر مریضی بچم اعصابم داغون شده بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازشون بخواه بفرستن داخل اتاقی که کسی نیست همون موقع که دارن بستری میکنن بگو احتمالا قبول میکنن بهش ...

ببینیم چی میشه سعیمو میکنم ولی حرف گوش نمیدن

خدا بزرگه تا اون موقع.

ایشالا دیگه پات به بیمارستان کشیده نشه

منم تجربه دارم،تو ی اتاق 6تخته، فقط من زن بودم، یجورایی همشون داداشم شدن بعد دو هفته،. اونا بیشتر سخ ...

خدا همیشه به همه سلامتی بده و انشالله هیچ وقت هیچ کس تجربه نکنه

2731
من پارسال بچم مریض شد یک هفته تو بیمارستان بودم منم اولین بارم بود غیر زایمان هیچوقت بیمارستان نخواب ...

خیلی سخته ببینی عزیزت داره درد می کشه مخصوصا اگه بچه هم باشه

خدا خودش حافظ بچه تون باشه

ببینیم چی میشه سعیمو میکنم ولی حرف گوش نمیدن خدا بزرگه تا اون موقع. ایشالا دیگه پات به بیمارستان ک ...

واقعا بعضی از پرسنل بیمارستان ها خیلی اعصاب خورد کنن