2733
2734
عنوان

انتقال جنین میکرو یا ای وی اف ۹۷

104336 بازدید | 481 پست

سلام دوستایه عزیزم خوش اومدید خواهش میکنم هر این عمل رو انجام داده و موفق شده و یا تازه انتقال داده بیاد اینجا باهم بحث کنیم و سوالاتمونو از هم بپرسیم 

من خودم دومین بارم ک انتقال میکرو انجام دادم و این سری جنین ۵ روزه انتقال دادم الانم ۷مین روز انتقالم هست   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام solijon 

خوبی ؟ جواب آزمایشت چی شد ؟ انشالله که مثبت شده باشه 

من 1 خرداد اولین انتقالم رو انجام دادم 15 ام آزمایش دادم جوابش منفی بود    

هرگز فراموش نکن که هر چه رخ دهد همواره در آغوش خدا هستی . . .
2728

سلام بچه ها برنامه ی ماه عسل دیشب رو دیدین ؟زن و شوهریکه باهم نمیتونن بچه دار شن ولی جدا جدا میتونن رو چجوری مشخص میشه؟؟؟چه آزمایشی میدن؟؟؟

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        

منم ماه دیگه میکرو دارم.بار اولمه.

خودم مشکلی ندارم.

و یک بارداری موفق و زایمان طبیعی داشتم.به نظرتون این که رحمم آمادست ، دلیلی برای موفقیت هست؟

تحرک و تعداد کم اسپرم که با میکرو جبران میشه.درسته؟

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
سلام solijon  خوبی ؟ جواب آزمایشت چی شد ؟ انشالله که مثبت شده باشه  من 1 خرداد اولین انت ...

سلامممم عزیزم من سه شنبه ازمایش دارم واقعا نمیدونم چی بگم باز توکل بخدا انشاالله سری بعد دفعه چندمت بود

2740
منم ماه دیگه میکرو دارم.بار اولمه. خودم مشکلی ندارم. و یک بارداری موفق و زایمان طبیعی داشتم.به نظر ...

عزیزم انشاالله ک با باره اول میگیره ولی منم مشکلی ندارم شوهرم واریکوسل داشت عمل کرد ضعیف بود ولی با بار اول نگرفت دومین باره ک انجام دادم میکروم ک میکنی کار با همسر ندارن فقط ب زن امپول میدن تخمکاشو میگیرن 

منم ماه دیگه میکرو دارم.بار اولمه. خودم مشکلی ندارم. و یک بارداری موفق و زایمان طبیعی داشتم.به نظر ...

عزیزم اصلا میکرو کاری با اسپرم ندارم فقط از شوهرت اسپرم ک میگیرن از لحاظ ظاهری ک خوب باشه ور میدارن جدا میکنن دیگ نمیدونمم اون اسپرم تا چقدر زنده میمونه 

واینک جنین تشکیل میشه باز نشون نمیده ک تا چندروز رشد میکنه فقط توکل کن بخدا 

ب من دکتر گفت ک رحم همیشه اماده اینک جنینو در بر بگیره اینک نگرفت یا کسی ج نگرفت واس اینکه جنین رشد نکرده ک ب مرحله لانه گزینه ای برسه فقط ب شوهرت بگو تا میتونه ویتامین سی بخوره برای تقویت اسپرم خوبه بزنی گوگلم برات میاره

عزیزم اصلا میکرو کاری با اسپرم ندارم فقط از شوهرت اسپرم ک میگیرن از لحاظ ظاهری ک خوب باشه ور میدارن ...

ممنونم.چیزایی که ویتامین سی داره؟ یا دارو؟ 

الان شما بار دوم ، از جنین های فریز استفاده کردین؟

کجا انجام دادین؟ چه مرکزی؟

چند تا جنین دارین؟ 

و اینکه

تعیین جنسیت هم کردین؟

عزیزم  سلام میشه روند انتقال جنین فریز شده رو بگی ؟؟چه داروهایی مصرف کردی ؟؟چند بار سونو رفتی ...

وای منم میخام هفتاد بشم قبل از میکرو.

اما نمیشه.الان ۷۳ ام

ممنونم.چیزایی که ویتامین سی داره؟ یا دارو؟  الان شما بار دوم ، از جنین های فریز استفاده کردین؟ ...

من دوتا انتقال دادم دیگ جنین ندارم بیمارستان رویان انجام دادم نه جنسیت مشخص نکردم جنینم ۵ روزس ولی نمیدونم واقعا ۵ روزس یانه 

نه سبزیجات بخوره فلفل دلمه ای خامش خیلی ویتامین سی داره

2706