2737
2734
سلام سلام سلام سلام
نینی منم الان 15 هفته و 2 روز داره و من هنوز ز جنسیتش خبر ندارم حدود 4 هفته دیگه برای تعیین جنسیت نوبت دارم اما با این که جنسیت نینی اصلا برام فرقی نمی کنه اما بسیار کنجکاوم که بدونم نینی چیه من علائم خودم را می گم اگه کسی تجربه ای داره من را در جریان بذاره.
پریدام همه منظم بود اما قرار بود 21 تیر پری بشم که نشدم 10 روز بعد رفتم از خون دادم که بتام بالای 1000 بود قلب نینی توی 6 هفته دیده شد تا الان که 15 هفته و اندی دارم اصلا تکون نخورده حالت تهوم از 8 هفته شروع شد و هنوزم ادامه داره اما الان خیلی خفیف تر شده خوابم هم خیلی بد شده شب تا صبح 200 بار بیدار میشم به خاطر شب بیداری هام روزها خیلی کسلم از قبل به هر چیز ترشی خیلی علاقه داشتم اما الان این علاقه داره خودش را بیشتر نشون میده از بوی گوشت نیم پز و سوسیس وکالباس و پیتزا و کباب و ساندویچی و رستوران و یخچال حالم بهم می خوره در صورتی که قبلا این غذا ها غذای اصلی من بود میوه بر خلاف گذشته زیاد می خورم اما در کل اشتهام نسبت به قبل خیلی کمتر شده .
حالا خانومای با تجربه نینی من احتمالا دختره یا پسره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یه سال دیراین پست رودیدم اماالان برام جالبه که یکی هم بیادبگه نی نی من چیه من هفته 7 هستم اصلاحالت تهوع نداره پ هاش ادرارم 7 شده بعضی اوقات گرگرفتگی دارم وگرمیم میشه شکمم کمی بزرگ شده وشلوارهام برام تنگ شده ترشی روبه شیرینی ترجیح میدم دستهام خیلی بیشترازگذشته خشک میشن احساس میکنم خوشگل ترشدم وپوستم بهترازقبل شده شوشوتوی کارهای خونه خیلی کمکم میکنه درصورتی که قبلااصلااینجورنبودبتام دریکی دوروزبعدازپری 147 شد توروخدااگه میتونیدحدس بزنیدیاشماهم مثل من این علائموداشتیدوحالاجنسیت نی نی تون رومیدونیدبهم ایمیل بزنیدیابرام همین جابنویسیدممنون میشم وبراتون دعامیکنم