2733
2739
عنوان

جریان چیه ثمین و کایمهر یکی کاملا توضیح بده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 24487 بازدید | 669 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم مودب باشم😆 توجانان خودمون نیستی؟شب نشینی میومدی؟

من یه شب اومدم دیگه نیومدم فک کنم اشتباه شده😊😘

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2731
خخخخخخ کله سحر پاشدی تاپیک زدی اینو بپرسی عاشق فکر مشغولیاتتم😂😂😂😂

شوک شدم 

دوستای گلم من زیبا خفته ام نه زیبا ی خفته  🍁🌺🍁🌺 وقتی میخواستم عضو شم دوس داشتم یه شخصیت کارتونی باشه زدم سیندرلا .جودی .سفیدبرفی.و..نشد که نشد زدم زیبای خفته بازم نشد آخرش ی رو برداشتم نوشتم زیبا خفته اومد!!!هرچند چن سالی بود جسته گریخته میخوندمتون ولی همیشه نبودم نمیدونستم کسی که قبلا زده زیبای خفته چه شخصیتی داره یا از قضیه خاله سوسکه خبر نداشتم الانم هرکارکردم نمیتونم تغیر بدم اسممو 😕اگه دوس داشتین منو🏵 نگار 🏵صداکنین  
يعني همون كه يه كااربري به نام خاله سوسكه هم داشت شما نيستي؟!

وووییی نگو

خاله سوسکه نههههه

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
جالبه یه عده هنوز تاپیکش رو میزنن و میگن دلمون برات تنگ شده آخه که چی

این خانومم مشکوکه چه دفاعی میکرد تو یکی از تاپیکا از ثمین 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2740

من اصلا کاری به ثمین و ساریتا و ... ندارم تا الانم تو این ۴ سال عضویت مچ نگرفتم ولی یه کاربر از وقتی ثمین رفته به شدت طرفدارشِ و به شدت دلتنگشِ ....یکم مشکوک میزنه ! 😎😎😎 باید آی پیش بررسی بشه 💣💣💣 تا کشف بعدی  بدرود😎

گویا ثمین قبلا یه کاربری دیگه تو نی نی سایت داشته که دیروز لو رفته! کایمهرم همینجوری چون عقایدش شبی ...

😂😀

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
ارههه دلم تنگه براش😂😂بعد ثمين و اون داستانا يه خاله سوسكه مشتي زدحال ميچسبه😂😂

نههههه

رومخه

يعني همون كه يه كااربري به نام خاله سوسكه هم داشت شما نيستي؟!

نه عزیزم هرگردی گردو نمیشه ثمین دوتا کاربری داشته دیگه من چرا؟ زیبای خفته گویا کاربر قدیمی بوده اسمم شبیهش هست اشتباه میگیرن بچه ها  خاله سوسکه کیه دیگه ؟

دوستای گلم من زیبا خفته ام نه زیبا ی خفته  🍁🌺🍁🌺 وقتی میخواستم عضو شم دوس داشتم یه شخصیت کارتونی باشه زدم سیندرلا .جودی .سفیدبرفی.و..نشد که نشد زدم زیبای خفته بازم نشد آخرش ی رو برداشتم نوشتم زیبا خفته اومد!!!هرچند چن سالی بود جسته گریخته میخوندمتون ولی همیشه نبودم نمیدونستم کسی که قبلا زده زیبای خفته چه شخصیتی داره یا از قضیه خاله سوسکه خبر نداشتم الانم هرکارکردم نمیتونم تغیر بدم اسممو 😕اگه دوس داشتین منو🏵 نگار 🏵صداکنین  
2706