2737
2739
عنوان

جریان چیه ثمین و کایمهر یکی کاملا توضیح بده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 24485 بازدید | 669 پست

ثمین اگر ثمین واقعی بود نه فیک من تفکرش رو دوست داشتم اما چون همون ساریتای قبلی بود هیچوقت ازش دفاع نخواهم کرد چون دروغگو بوده کسی که از دروغگو دفاع میکنه حتما این خصلت رو داره

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
گویا ثمین قبلا یه کاربری دیگه تو نی نی سایت داشته که دیروز لو رفته! کایمهرم همینجوری چون عقایدش شبی ...

همون که فمینیست بود و هی اداهای روشن فکری میومد؟

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم هرگردی گردو نمیشه ثمین دوتا کاربری داشته دیگه من چرا؟ زیبای خفته گویا کاربر قدیمی بوده اسمم ...

كدوم شهري عزيزم؟!

قديمي زياد نيس بيشتر يه شخصيت معروفه زدحاله😂😂خاله سوسكم كاربري دومشه😂

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
2728
دوسش داشتم مگه باید نظر من با تو یکی باشه،  انقد مشکوک باش تا اموراتت سرشع

چرا با همه سر جنگ داری تو اون تاپیک هم بخاطر یک دروغگو داشتی  به همه توهین میکردی یک شخصی به شعورمون توهین کرده در موردش داریم صحبت میکنیم شما در جایگاه خودت مشکلی نداری اوکی قبول اما نمبتوتی برای بقیه خط مشی تعریف کنی 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
شوک شدم 

چیز مهمی نیست یکم عقایدشون برای ما جهان سومیها ناشناختست میگن زن اول یک انسانه بعد یک همسر و مادر منم کاملا با تفکراتش موافقم اما یک سوال ذهنم و مشغول کرده که اول ازدواج کردن بعد به این نتیجه رسیدن😒

هر چیزی که به قیمت از دست دادن آرامش توتموم بشه،زیادی گرونه!!!رهاش کن...
ب کسی مربوطه تاپیک زدنه من؟

منم یه لحظه دلم براش تنگ شد وقتی فهمیدم نمیاد 😕

« فاشیسم از رگ گردن به ما نزدیکتر است »            کلیشه شده است. فاشیسم منطقِ حذفِ "دیگری" است. ما همگی در زندگی روزمره فاشیست هایی کوچکیم ، مگر اینکه خلافش را اثبات کنیم.
2740

بچه ها متاسفانه منم دوستشون داشتم هم ثمینو هم کایمهر الانم شوک شدم برام قابل هضم نیست😔

دوستای گلم من زیبا خفته ام نه زیبا ی خفته  🍁🌺🍁🌺 وقتی میخواستم عضو شم دوس داشتم یه شخصیت کارتونی باشه زدم سیندرلا .جودی .سفیدبرفی.و..نشد که نشد زدم زیبای خفته بازم نشد آخرش ی رو برداشتم نوشتم زیبا خفته اومد!!!هرچند چن سالی بود جسته گریخته میخوندمتون ولی همیشه نبودم نمیدونستم کسی که قبلا زده زیبای خفته چه شخصیتی داره یا از قضیه خاله سوسکه خبر نداشتم الانم هرکارکردم نمیتونم تغیر بدم اسممو 😕اگه دوس داشتین منو🏵 نگار 🏵صداکنین  
مگه من اسم شما رو  آوردم؟

غیر ازمن کسی تاپیک دلتنگی واس ثمین زد؟ 

مرد باش ی کم سرحرفت بمون 

الان اگه من ثمینو دوس داشته باشم و واسش تاپیک بزنم چ اتفاقی برای تو و بقیه میفته ، 

معذرت خواهی کنم بابت دلتنگیم واس دوستم؟؟؟ 

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
خداروشکر شما هستید تا دلمون شاد شه

سلام باربی جون من چند روز سایت نبودم خوبی شما؟

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
2706