2737
2734
عنوان

پیازدرمانی و معجزه بارداری بعد از 8 روز!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 126101 بازدید | 160 پست

خانوما لطفااا راهنماییم منم بکنید 

پیاز درمانی چطوره 

منم عروس ته چین جانم دید بحث ابنه گوشی داد من 

خب من پریود نمیشم تنبلی دارم 

بخدا بهترین دکترا رفتم. ایران و خارجو و همه جا ولی دوماه دوماه پریود نمیشم 

دائم کمردرد دارم 

دیگه دارو شیمیایی متنفرم 

هر کس راحل حلی بلده لطفااا بهم بگه 

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی لایکم کنه.

من لایکت کردم 😎شما هم منو لابک کن.

خواهرم مجرده و تنبلی تخمدان داره اگه این روش رو امتحان کنه پری هاش منظم میشه یعنی ؟؟؟لطفا اگه کسی میدونه پاسخ بده مامانم خیلی غصه میخوره😔😔🙍

خانمی شما هم پیاز درمانی کردین؟

سلام نه عزیزم

رژیممو درست کردم کلا چیزهای صنعتی رو به حداقل رسوندم وزن کم کردی پیاده رپی کردم با روغن سیاه دانه زیر شکممو تا رپز تخمک گذاری ماساژ دادم و به لطف خدا باردار شدم 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2728
خانوما لطفااا راهنماییم منم بکنید  پیاز درمانی چطوره  منم عروس ته چین جانم دید بحث ابنه ...

سلام عزیزم 

من شنیدم که حنا خیلی خوبه برای پریود شدن ،شما حنا بزار هفتگی دو بار سه بار ،خیلی زود پری میشی ،

2738
عروس دایی من چند وقت بود اقدام میکرد ولی متاسفانه نمیشد دکترم رفت گفتن چون چاقی و تنبلی تخمدان داری ...

گلم عروس دایی شما بچش به دنیا اومد واقعا از پیاز درمانی استفاده کردش ممنون میشم جواب بدی 😔