2733
2734

سلام به همه دوستان نی نی سایتی 

من معمولا خواننده خاموش بودم، و مطالب رو میخوندم اما الان ک بعد از ی سقط و 8ماه اقدام نتیجه گرفتم وظیفه خودم میدونم ک بیام و شرح حالمو برای بقیه دوستان بذارم

اول اینکه من تنبلی تخمدان شدید داشتم ک حتی اگر 10ماهم از طریق شیمیایی اقدام نمیکردم پ ریود  نمیشدم و اینکه تاحالا دکتر زیاد رفتم ولی باز بی نتیجه بود 

دیگه بعد از همه ناامیدی ها تصمیم گرفتم پیاز رو هم امتحان کنم، شاید باورتون نشه روز دوم ک میخوردم تخمدان هام تیر میکشید و (ببخشید) ترشح زرد و سفید داشتم ک همون موقع اقدام کردم 

ایشالا ک همه منتظرا ی نی نی سالم قسمتشون بشه، لطفا برای سلامت نی نی من هم دعا کنید و افزایش تیتر بتا م 

هر کسی ک خیالش از بابت پرولاکتین راحته و تخمدان پلی کیستیک داره خواهش میکنم حتما حتما این راه رو امتحان کنه، پیاز درمانی واقعا رحم و تخمدان رو پاکسازی میکنه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشاءالله که بارداری بدون دردسر داشته باشی و ی بچه ی سالم و صالح بیاد تو دامنت.میشه توضیح بدی از روز چندم پریود پیاز درمانی رو شروع کردی و کلی درباره پیاز درمانی توضیح بدی.واسه خواهرم میخوام.

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2728

منم پياز درماني رو قبول دارم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
انشاءالله که بارداری بدون دردسر داشته باشی و ی بچه ی سالم و صالح بیاد تو دامنت.میشه توضیح بدی از روز ...

ممنون عزیزم 

من چون پریود منظمی نداشتم از ی روزی نیت کردم و شروع کردم. الان اسکرین شات های ک از بچه های سایت گرفتم رو میذارم

2738
ممنون عزیزم  من چون پریود منظمی نداشتم از ی روزی نیت کردم و شروع کردم. الان اسکرین شات های ک ا ...

قربونت لطف میکنی

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2706