2733
2734
عنوان

احساس گناه و نا اميدي😔😔😔

107 بازدید | 6 پست

سلام تروخدا كمكم كنين دعاتون ميكنم

من وقتي مجرد بودم خيلي به نماز اول وقت و عبادت و دعا پايبند بودم بعد عقدمم تقريبا اينطوري بودم ولي بعد عروسيم كم كم تنبل شدم ديگه زياد نمازامو اول  ووقت نميخوندم(من كه تو هر شرايطي بايد اول وقت ميخوندم) حالا كار به جايي رسيده كه نماز صبحام داره قضا ميشه بهونمم واسه خودم اينه كه چون بچه كوچيك دارم شير ميدم و اگه پاشم بيدار ميشه اصن پا نميشم واسه همين احساس ميكنم ديگه خدا دوسم نداره ازم رو برگردونده خجالت ميكشم دعا كنم و از خدا چيزي بخوام واسه خودم

تروخدا يه دعايي راهكاري چيزي بهم ياد بديد كه واسه نماز صبحم و عبادتم انقدر سرد و تنبل نباشم

من با نماز اول وقت و ختم و چله و دعا و اعتکاف از خدا هر چی خواستم نداد

اما تو ببین نعمت هایی که خدا بهت داده رو، شوهر خوبت، فرزند سالمت

حداقل کاری که میتونی براش انجام بدی یه نمازه!

اونم ازش به بهانه های الکی دریغ میکنی؟

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
من با نماز اول وقت و ختم و چله و دعا و اعتکاف از خدا هر چی خواستم نداد اما تو ببین نعمت هایی که خدا ...

اره خودمم ميدونم ولي انگار يه چيزي جلومو ميگيره

خودمم اعصابم خورده😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه صبح ساعت بذار یه هفته پاشی عادت میکنی

اگه هم بهونه بچه ام گریه میکنه و... اینا اومد تو ذهنت

یه لعنت به شیطان بگو

التماس دعا  

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
2731
واسه صبح ساعت بذار یه هفته پاشی عادت میکنی اگه هم بهونه بچه ام گریه میکنه و... اینا اومد تو ذهنت ی ...

ممنونم از راهنماييت عزيززم

اگه قابل باشم دعا ميكنم

شمام واسه من دعا كن كه ادم بشم

ممنونم از راهنماييت عزيززم اگه قابل باشم دعا ميكنم شمام واسه من دعا كن كه ادم بشم

همین که مسئله برات عذاب وجدان ایجاد کرده این خودش یه دعوت از جانب خداس

خواسته که باز به سمتش بری

پس یعنی بنده ی خوبی هستی و دوستت داره..

همین که مسئله برات عذاب وجدان ایجاد کرده این خودش یه دعوت از جانب خداس خواسته که باز به سمتش بری پ ...

مرسي دوست گلم 

انشاءالله به هر خواسته اي كه داري تو همين روزاي عزيز برسي🙏🏻🙏🏻🙏🏻