2737
2734

پسرم چهار سالشه خودم ۳۴سالمه دلم بچه میخواد اما نمی تونم راضیش کنم مشکل مالی هم نداریم فقط حوصله بچه نداره دلم واسه بچم میسوزه خیلی تنهاست .

من خدا را دارم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب تو جلوگیری نکن بعدم بگو ناخواسته شد 😐

خیلی کر میکنم به این موضوع اما حواسش خیییلی جمع انقد دوباره امتحان میکنه .ثانیامیترسم اینجوری بچه رو نپذیره یا دوسش نداشته باشه از طرفی سنم هم میره بالا

من خدا را دارم😌
2740

من ۳۰ سالمه و ی دختر ۳ ساله دارم همسرم ۳۶ سالشه 

منتها مشکل ما برعکس من اصلا بچه‌نمیخوام و حوصله اش رو ندارم یا حداقل بچه دوم دخترم ۱۰ سالش شد بیارم 

منتها همسرم گیر داده برای بچه دوم 

درصورتی که اصلا هم کمک نمیکنه تو بچه داری 

فعلا‌گفتم ساله بعد هی سال یعد سال بعد میخوام عقب بندازم😐

زندگی زیباست چشمی باز کن  
خیلی کر میکنم به این موضوع اما حواسش خیییلی جمع انقد دوباره امتحان میکنه .ثانیامیترسم اینجوری بچه رو ...

ن بابا بچه بیاد مهرش به دلش میفته تو یه چندماه دیگه اقدام کن فعلا نرو تو کارش شک کنه

ببین من بچه دومم رو چون مشکلم مث تو بود اینجوری باردار شدم یه مدت از بچه حرف نزن بعد یه شب کلی تحریکش کن بعد یههویی باردار شو مثلا ناخواسته بده الکی 

من امر سام پسر دومم رو به نیت دختر باردار شدم ولی پسر شد حالا این سری نمیدونم چیکار کنم چ

چقد امشب واسه بچه دوم اقدامی داریم فکر میکردم فقط من دنبال دومیم،اصلا بدون رضایت همسرت اینکارو نکن ،شوهر منم اولش مقاومت میکرد اما الان منتظره تابه دنیا بیاد😊😊😊

برام دعا کنید خسته شدم هر کی از راه میرسد نصیحتم میکنه  خودم هم دوست دارم اما نمی تونم راضیش کنم اصلا نمیشه باهاش حرف زد البته گذر زمان تاثیر داره اما سنمو چیکار کنم

من خدا را دارم😌
2706