2733
2734
چرا همش از مادر شوهراو خواهر شوهرا بدتون میاد شاید خودتون مادر یا خوار شوهر بدی هستینو همچین حسی به ...

نه بابا ما نه عروس داریم نه داماد بچه اولم ... مامانمم مادر شوهرش خیلی اذیتش کرد

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
عروسااین دوره هنوز نیمده شمشیرو از رو بستن...واه واه واه

وقتی خبر نداری هیچی نگو . پاش بیوفته بستن ب کنار تو چشمشونم میکنم با پنبه سرشون میبرم

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه معلم تو دبیرستان داشتیم میگفت وقتی ازدواج کردین سعی نکنین طرفو از خانوادش  بگیرین جای خودتونو باز کنید چون هرچیم تلاش کنین خون خونو میکشه بالاخره خانوادشه 

من مجردم  به حرفش نرسیدم ببینم واقعیه یا نه  

2728
تو به زندگی خودت فکر کن خودتو درگیر خواهر شوهر مادر شوهر اصلا نکن ببینن واکنشی نشون نمیدی دیگه این ک ...

اینقدر شعورشون پایینه برامکن میبرن میدوزن

داره کشیده میشه سمت اونا😭

وا یعنی چی توقع داری با مادر و خواهرش ارتباط نداشته باشه, قبل از این که بیاد شما رو بگیره پسر و برادر اونا بوده مثلا, الان که عقدی همچین طرز فکری داری وقتی عروسی کردی میخوای چ کنی به نظرم طرز فکرت و عوض کن خواهرشوهر هر چقدم بد باشه بد زندگی داداششو نمیخواد اگه شما هم یه قدم سمت مادرشوهر برداری اون ده قدم برمیداره

منکه حوصله هیچ بنی بشریو ندارم اگه حرفی هم باشه که نبوده.... واقعا دیگه مخم نمیکشه 

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
وقتی خبر نداری هیچی نگو . پاش بیوفته بستن ب کنار تو چشمشونم میکنم با پنبه سرشون میبرم

بووووووو چته حالا 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ خدایامراقب پسرکوچولوم باش
2740
اگه اینجوری بوده رابطشون چرا شوهرت پس هواشونو داره🤔🤔🤔

از بس ک دل رحمه

یه معلم تو دبیرستان داشتیم میگفت وقتی ازدواج کردین سعی نکنین طرفو از خانوادش  بگیرین جای خودتون ...

راست گفته. به سلامتی ازدواج کردی سعی نکن خودتو شوهرتو سوا کنی. البته زیادم قاطی نشو ولی در کمال احترام جایگاه خودتو تو خانواده نشون بده

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
وا یعنی چی توقع داری با مادر و خواهرش ارتباط نداشته باشه, قبل از این که بیاد شما رو بگیره پسر و براد ...

گلم پستای قبلیمو بخون بعد نظر بده .... ببین مادری ک بچه شو ول میکنه میره پی خوشیش میوفته پای یه مرد دیگه و طلاق میگیره و بعدشم با دخترش بدون خداحافطی با پسرش ول میکنه میره خارج ... ب نظرت مادره؟؟؟ حق ندارم حرص بخورم وقتی میبینم مجردیش آدم حسابش نمیکردن ولی حالا هر روز زنگ میزنن فضولی میکنن و خواهرش سفارش کمربند ۴۰۰-۵۰۰ تومنی میده وقتی میدونخ داداشش دستش تو خرج عروسیه؟؟

اصلا جلوی شوهرت بروز نده باهاشون مشکل داری. میبینی خواهرش اینجوری میگه شماهم از خواسته هات پیشش بگو که ذهنش بره سمت انجام خواسته های زنش تا کمربند الکی گرون سفارش خواهرش! والا خواهرشم میتونه چلاق نباشه و بره یکیو تور کنه و از اون بخواد براش بخره! چه معنی میده واسه اینجور خواسته ها بیاد سراغ داداشش که داره یکه و تنها مقدمات عروسیشو فراهم میکنه و تازه نیاز به حمایت و کمک داره؟؟؟

بووووووو چته حالا 

از حرص دارم میترکم ... امشب میگه پاشید بیاید ترکیه من گفتم نمیتونیم اومده ب شوهرم میگه اگر خان بزرگ گذاشت بیا .... دیگه دارم منفجر میشم منو آروم کنییییید😭😭😭😭😭😠😠😠😠😠😠😠

از حرص دارم میترکم ... امشب میگه پاشید بیاید ترکیه من گفتم نمیتونیم اومده ب شوهرم میگه اگر خان بزرگ ...

اینارو شوهرت بهت میگه یا خودت از خوندن چت و پیام ها میفهمی؟

ب شوهرم گفته ک برا کادو تولدم بخر  اصلا جلوی شوهرت بروز نده باهاشون مشکل داری. میبینی خواهرش ...

نمیفهمن نه ... نکبت خواهرش یه بار بهم گفت حاضرم با پیرمرد ازدواج کنم ولی پولدار باشه!!! دیگ تا تهش ببین چقدر پول پرستن ... چلاق نفهم

2706