2737
2739
قبل تو هم بودن تو اومدی ک یهو نمیکشن سمت خودشون

نخیرم قضیه طولانی ... قبل اینکه شوهرم صاحب زندگی و زن بشه سال و ماه نمیفهمیدن پسر چیه برادر چیه 

فقط میخوان ازش پول بکنن

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
کلن پسر ک زن میگیره خانواده علاقه شدیدی ب پسر پیدا میکنند نمدونم چرا😐

آرهه حتی اونا که قبل از متاهل شدنش بش میگفتن انگل خانواده و اجتماع یهو نورچشمی میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب این خوب نیست دیگه ب جاش با همسرتون  مچ شید و با هم زندگی تونو مدیریت کنید

داره کشیده میشه سمت اونا😭

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2731

میگم قبل ازدواج مادرا محلم نمیدن همش میگن پسرمون بلد نبود جایی برسه وقتی زن میگیره میبینه داره با اون خوب تا میکنه ب جایی میرسه تازه یادشون میفته پسرم دارن😒

بعد اون دختر بیچاره ک با هزار امید عروس شده وسط اینا گیر میفته

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
وا چرا ج خونوادشو نده

چون فضولن شوهرم بخاطر پول میخوان ... بخاطر این میخوان ک اگر خدای نکرده برگشتن ایران خونه باشه ک تلپ بشن اونجا ... تا مجرد بود ک حالیشون نبود پسر دارن حتی مادر دختری بی خداحافظی شوهرمو ول کردن رفتن خارج

نخیرم قضیه طولانی ... قبل اینکه شوهرم صاحب زندگی و زن بشه سال و ماه نمیفهمیدن پسر چیه برادر چیه  ...

متاسفانه اگه شوهرت طرفدارشون هست و بهشون پول میده هیچ کاری از شما ساخته نیست جز اینکه بیخیال بشی و ذهنتو درگیر مسایل دیگه کنی.

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
2738
نخیرم قضیه طولانی ... قبل اینکه شوهرم صاحب زندگی و زن بشه سال و ماه نمیفهمیدن پسر چیه برادر چیه  ...

اره تو پست بعدیم گفتم بخون

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@

دقیقا مثل خانواده شوهر من 

دقیقا

نظرت مخالف نظرمه یا ریپلای نکن یا کردی خیلی مودبانه !! واگرنه برای من که مهم نیست کاربریم بترکه 😁😁😁

چرا همش از مادر شوهراو خواهر شوهرا بدتون میاد شاید خودتون مادر یا خوار شوهر بدی هستینو همچین حسی به عروستون دارین 

عشق آن است ک یوسف بخورد شلاقی...درد تا مغز و سرو جان زلیخا برود
متاسفانه اگه شوهرت طرفدارشون هست و بهشون پول میده هیچ کاری از شما ساخته نیست جز اینکه بیخیال بشی و ذ ...

ته بهشون نمیده .... ولی اونام پررر روووووو هی میگن .... مثلا من واسه عروسیم هزار استخاره میکنم یه لنز بخرم یا نه خواهرش اومده عکس فرستاده سفارش کمبربند گوچی پانصد هزار تومنی داده

ته بهشون نمیده .... ولی اونام پررر روووووو هی میگن .... مثلا من واسه عروسیم هزار استخاره میکنم یه لن ...

ب شوهرم گفته ک برا کادو تولدم بخر

اگه اینجوری بوده رابطشون چرا شوهرت پس هواشونو داره🤔🤔🤔

2706