2737
2734
اینارو شوهرت بهت میگه یا خودت از خوندن چت و پیام ها میفهمی؟

عزیزم تو تماس تصویری جلو خودم ب شوهرم گفت

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
نمیفهمن نه ... نکبت خواهرش یه بار بهم گفت حاضرم با پیرمرد ازدواج کنم ولی پولدار باشه!!! دیگ تا تهش ب ...

حرص نخور عزیزم. هرچی حرص بخوری اوضاع برات بدتر میشه. الان اونا ریلکس اونور آب نشستن و طبق میلشون عمل میکنن، شما نشستی تو خونه خودخوری الکی میکنی.

جای این حرفها زندگیتو بگیر دستت. با بودجه همسرت برنامه ریزی کن و فکر عروسی و شروع زندگیت باش که از همه اینا مهم تره. هرچی حساسیت نشون بدی و اوقات تلخی کنی همسرت بیشتر ازت دور میشه و میره سمت اونا. انقدر سر خودتو با مسایل شخصی و عروسی و زندگی گرم کن که دیگه اصلا یادت نیاد اوناهم هستن

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو تماس تصویری جلو خودم ب شوهرم گفت

متاسفانه حسادت تو وجود اغلب آدما هست و اوناهم از دیدن خوشبختی و پیشرفت شما حسودیشون شده. شما فقط لبخند بزن و خودتو شاد نشون بده و طبق میل خودت عمل کن. رااااحت. بخدا هیچکی ارزش حرص خوردن نداره خواهر

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
حرص نخور عزیزم. هرچی حرص بخوری اوضاع برات بدتر میشه. الان اونا ریلکس اونور آب نشستن و طبق میلشون عمل ...

باشه عزیزم کاش خدا از زندگیمون دورشون کنه هیچ نفعی واسه ما ندارن فقط مزاحمت فقط دخالت

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2728
متاسفانه حسادت تو وجود اغلب آدما هست و اوناهم از دیدن خوشبختی و پیشرفت شما حسودیشون شده. شما فقط لبخ ...

دیشب خواهرش اومده ب شوهرم میگه برات کمربند میفرستم برو اونو شب عروسی ببند ... شوهرم میگه بفرست آدرس خونه پدر خانومم اینا مثل دفعه قبل ... اونم گفت نه اونجا نمیفرستم ... میفرستم خونه خاله ....😷 اینقدر تنفر دارم ازشون انگار ک میخواد برا من بفرسته میگه نه

حالا انگار ما خیلی از مادرشوهر و خواهر شوهرمون خوشمون میاد 😂😂😂 کیو دیدی که خوشش بیاد

مال من جدای همه مادرشوهراست ... این اصلا مادر نیست ..‌ پستای قبلمو بخون

2738