2737
2734
عنوان

بچه ی عجیب من .خسته شدم ازش یه خاکی بگیدبریزم سرم

| مشاهده متن کامل بحث + 33575 بازدید | 752 پست
3تامشاور عوض کردم

مشاور خوب و به درد بخور کم پیدا بشه. چنتا دی وی دی دکتر هلاکوئی بخر بشین نگا کن خیلی خیلی به دردت میخوره حتما

این روزها باید مثل کلاغ باشی! باید عادت کنی بدون اینکه دوستت داشته باشن زندگی کنی...                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزيزم واقعا نميدونم چطور بگم كه ناراحت نشى توروخدا منو ببخش كه اين ب ذهنم خطور كرده  اما ببرش ...

بردمش بهترین متخصص اوتیسم ایران گفت اصلا توطیف اوتیزم نیست.گفت فقط اضطراب داره

برا حمومش و موهاش بهش بگید یه جونور توی موهاته اگر نری تمام موهات میریزه(دور از جونش)  البته با داستان بگید مثلا یه بار یه پسری بوده که..... . 

واسه هر مشکلیش یه داستانی که شخصیتاشو دوس داره رو شروع کنید داستان بگید و تهش رومثبت بگید و باهیجان که خوشش بیاد و کارای خوب بکنه.

مثل داستانهای حسنی یا عبدلی 

پسر منم 21 ماهشه تقریبا این گارارو میکنه. تا حدودی. موقع لباس عوض کردن کفرمو در میاره.

موقع بیرون رفتن باید منو باباش بریم تو راهرو بگیم.که ما رفتیم تا بیاد بیرون اونم با نق. بعد لباس واسش عوض کنم و بریم.

😍😍😍😍😍
2738
بردمش بهترین متخصص اوتیسم ایران گفت اصلا توطیف اوتیزم نیست.گفت فقط اضطراب داره

خب خداروشكر 🙏🏻

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 
الان چطوره بچه خواهرشما

هیچی همینطوره سه سال و نیمشه وخیلی اذیت میکنه شده نصف شب گریه کرده برای مغازه برداشتن بردنش حتی یه مدت گیر میداد به باباش که تو سر سفره نشین اونم حرفشو گوش میکرد😐😐😐😐حالا نمیدونم بچه شما چطوره ولی اونو که به نظرم خیلی لوسش کردن

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
عزيزم واقعا نميدونم چطور بگم كه ناراحت نشى توروخدا منو ببخش كه اين ب ذهنم خطور كرده  اما ببرش ...

اتفاقاااااا به ذهن منم خطور کرد 

اگه اتیسم باشه اتیسم سطح بالاست 

معلومه از لحاظ درک و بیان مشکلی نداره 

اینجور ک استارتر گفت 

اگ هم باشه ، مشکلی نیست 

خیلیا تو جامعه ما اتیسم دارن 

شاید خودمم یکیش باشم 

پسر منم سه سال و دو سه ماهشه. به صورت خیلی خفیف تر بعضی از این کارها رو می کنه. مثلا یه کاری ازش بخوام نیم ساعت باید حرف بزنم داستان سرایی کنم تا راضی بشه انجام بده. یا از بعضی جاها خوشش نمی یومد با هم می رفتیم نمی خواست بیاد تو. دستشویی و حموم همه ش باید گولش بزنم بفرستمش. 

کم خونی ندار ه ؟خیلی از بچه ها ب خاطرکم خونی بداخلاق میشن

پسر خواهر من کم خونه همینجوریه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2706