2737
2739
عنوان

یعنی غذا دادن به حیوونا کار درستی نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 66 پست

عزیزم خدا خیرت بده 

ادامه بده به این کار خدا پسندانه تون 

هر چیزی جای خودش اگه خیلی دلش برا فقرا میسوز بسم الله شروع کنه نمیدونم چرا نوبت حیوونا که میشه همه یاد فقرا میفتن تز میدن 

خداروشکر که دنیا هنوز از ادمای با وجدان خالی نشده 

منم هرشب برای گربه های کوچه غذا میبرم حالم خیلی خوب میشه وقتی میبینم دارن غذا میخورن وقتی با چشماشون ادمو نگاه میکنن انگار دارن تشکر میکنن شک نکن از نظر خدا پنهان نمیمونه و نتیجشو تو زندگیتون میبینین

تو ترکیه من دیدم تو زمستون در مسجداشونو باز میکنن گربه ها برن داخل 

برای سگا تو سطح شهر جای غذا گذاشتن کاش این فرهنگ هم بین مردم ما جابیفته که سگا و گربه ها ادمخوار نیستن اونام مخلوق خدان که از گرسنگی پناه میارن به ماها

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرم کرج میره سرکار میگه جدیدا خیلی میبینم واسه سگا غذا میارن. خودماهم چندباری شده بود به سگا غذا ...

کلا هر موقع سگ ولگرد دیدی زنگ بزن پناهگاها اینجوری از کشته شدنشون توسط شهرداری جلوگیری میکنی

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
خانوم گلا نظر همگی رو میخونما.با این حرفهای قشنگتون مصمم تر شدم که تا چند وقت حتما براشون غذا ببریم. ...

اون دو تا اسکرین شاتی که گذاشتم پایین دومی یه شماره تلفن هست میتونی ازشون در مورد پناهگاه اطلاعات بگیری یا حتی یکبار حضوری با همسرت بری بازدید از اونجا آزاده خیلیا میرن تماشا یا غذا میبرن واسه سگای اونجا

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738

http://avalpet.com/پناهگاه-حیوانات-مانا/

این پناهگاه فکنم نزدیکتر باشه بهتون

ولی پناهگاه وفا قدیمی تر هست و شناخته شده تره

http://avalpet.com/پناهگاه-حیوانات-حمایت-سبز/

این پناهگاه هم شهریاره

به اون اقا بگو وفا ‌و معرفت این سگ چون از تو‌بیشتره غذامو بدن به این بهتره تا یه بشری از جنس تو 

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
ممنون.فردا هر دورو پیگیر میشم.امیدوارم یکیشون بیان ببرنشون

خواهش عزیزم

2706