2733
2734

سلام.

منو همسرم دیروزداشتیم با ماشین  میرفتیم منزل مادرشوهر.از مسیر همیشگی که میریم بسته بود مجبور شدیم از راه دیگه بریم.که این راه قسمتیش خاکی بودو همسرم آروم میرفت.يه سگ اونجا بود که با شنیدن صدای ماشین نزدیک ماشین شد و همچین زوزه کشید از گرسنگی.همراه ماهم برنج و قرمه سبزی بود که شوهرم گفت بیا برنج و قرمه رو بدیم به سگه.که وقتی غذارو براش ریخت دیدیم ۹تا توله داره.همچین غذارو با توله هاش خوردن که نگو ماهم تصمیم گرفتیم براشون چند وقت غذا ببریم

امروزم همسرم که از سرکار اومد رفتیم از قصابی بال مرغ و به اصطلاح آشغال گوشت گرفتیم واسه توله هاشم شیر. ظرف یه بار مصرفم گرفتیم.رفتیم غذاو شیر و دادیم با آب.یه آقایی کت شلوار پوش شیک با ماشین مدل بالا از اونجا رد شد راننده هم داشت به شوهرم گفت فکر نکن این کار درستیه. این احسان نیست این جز مریضی واسه خودت و زن و بچت نداره.به اینا غذا نده وقتی آدما گرسنه ان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حیوون صد تا شرف زیادی داره نسبت به اون مرد کت و شلوار پوش فلان و بهمان! تو ترکیه توی حیاط مسجداشم واسه سگ و گربه نون و آب میذارن. ببین ما چقد عقب گرد کردیم!

این روزها باید مثل کلاغ باشی! باید عادت کنی بدون اینکه دوستت داشته باشن زندگی کنی...                           
2728

هر کار خیری ک از دستتون بر میاد

برای هر نیازمندی  انجام بدید ک 

دعاتون میکنن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

به نظر من غذای سگ باید با غذای انسان متفاوت باشه

اتفاقا خوبه که بهشون غذا میدید

همون گزینه ی  اضافات مرغ و گوشت که ما نمیخوریم براشون عالیه

ولی خوب برنج و قرمه یه کم یه جوریه

******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********
2738

شما کار خوب و پسندیده ای کردی گلم احسنت به شما  

شنیدم امام حسن هم کنار سفره اش ب سگ غذا میداده  

بعدم اون اقا شاید منظورش این بوده ک مراقب لمس باشید بخاطر بیماری مشترک حیوان و انسان ولی خب ترس بیهوده ایه 

این نظر منه اگر مخالفی و اماده بحث ، متاسفم من اصلا حوصله بحث ندارم پس ریپلای نکن 

چ ربطی داره

حیوونا هم گرسنه ان

من براشون تو پشت بوم غذا میریزم

برا گربه ها هم اشغال گوشتا رو میریزم کنار سطل زباله

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

چههههههههه ربطی داره... کمک کمکه دگه.. یکی ب حیوانات کمک میکنه یکی ب انسان.. هردو درجه و پاداش خودشوو داره... فقط ب انسان کمک کنیم ب اون حیوون و مخلوق خدا کی کمک میکنه؟ هردو جای خود

صَد سال سَفَر کَردَم. 😍 عاشِک نَشُدَم . 😇 یه باره تَرا دیدم دیوانَه شدم   😢    بی تَرا ساهَتی ✨.  ساهَتی دل نَبی راحَت💫.  نیست منی لونتا 😢لونتا کَندَگِ حاجت.  کَندَگ حاجت ✨❤️ دل تَرا داته داتَه بَندر آزاتا 😢✨ تو بلِه دلبر.  دلبر نَههِ مَنی یاتا😢😪⚡️❤️
2706