2737
2734
عنوان

دخترم شیر نمیخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من فرنی اینارو هم با شیر خودم درست کردم!رژیم خودت رو هم رعایت کن.اولش خیلی سخته اما اگه مجبور باشی میشه.برا من دیگه اواخر این دوران مث فواره شیر میومد بیرون البته سعی میکردم مایعات بیشتر بخورم تا شیرم زیاد بشه  

بچه ها سلام...🙋‍♀️
چند روز روزه نگیرم شاید درست شد شاید مزه شیرم عوض میشه نمیدونم دارم دیونه میشم از گریه هاش

ناراحت نشو ولي خيلي كارت بده روزه وإجبتره يا اون طفل معصوم بچه من يكسالشه من روزه نميگيرم كه يه وقت شيرم كم نشه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
از همین شیر پاستوریزه مدت دار و ارد برنج با گلاب و شکر ریختم رقیق درست میکنم

یعنی شما نمیدونی شیر پاستوریزه زیر یکسال ممنوعه؟🤔

بچتون آلرژی داده. فرنی نوزاد با آب و ارد برنج نبات و کره درست میشه وقتی از حرارت افتاد و خنک شد شیر مادر یا شیر خشک اضافه میشه. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بخدا قسم آدم از کار بعضیها میمونه. مادر شدن مطالعه میخواد عزیزم ناراحت نشو ولی فقط اینجا از دوتا کارت گفتی که هر دو اشتباه محض بود 

فرنی با شیر گاو!!!!! اونم برای نوزاد باورم‌نمیشه

روزه حین شیردهی!

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740

سلام 

عزیزم دختر من 7 ماهست.

اولا وختی غذای کمکی شرو میکنی شیر خوردن بچه کم میشه.اما حتما حتما سعی کن شیر بدی بهش.

حالتهای مختلف رو امتحان کن.تحتمال داره بخاطر شیطنت و کنجکاوی نمیخوره.

حالت دراز کش بهش شیر بده.

یه چیزی بگیر دستت که توجهش بهش جلب بشه مثل یه نوار رنگی رنگی،ببر طرف سینت که اونم برگرده طرف سینت،وختی سینت گرفت بده دستش که هم نگاهش کنه هم شیر بخوره.

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒