2737
2739
عنوان

خانوما کیا بچه هاشونو گفتاردرمانی بردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3363 بازدید | 88 پست
جلسه ای 46 تومن، اونایی که بیمه تکمیلی و طلایی دارن کل هزینه رو پرداخت میکنن، و  فاکتور میگیرن ...

واقعا؟منم دارم تکمیلی..نمیدونستم که میده..البته باید ببینم قرارداد دارن یا نه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
واقعا؟منم دارم تکمیلی..نمیدونستم که میده..البته باید ببینم قرارداد دارن یا نه

اره بپرس ببین طرف قرارداد شون هست یا نه

برای خیلی ها نباید خودت باشی... باید یکی باشی شبیه خودشون ...  همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظرت برا پسر منم خوبِ این کتاب؟

عزیزم اونجا خودشون کارمیکنن دیگه..شماهم میخوای فلش کارت بگیر توخونه کارکن..جملات دستوری تون رواجرا میکنه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
البته من شهرستانم

منم ارومیه هستم..تهران نیستم

اره بپرس ببین طرف قرارداد شون هست یا نه

ممنون ازوقتی که گذاشتین وجواب دادین..خداپسرتونو نگه داره

2738
عزیزم اونجا خودشون کارمیکنن دیگه..شماهم میخوای فلش کارت بگیر توخونه کارکن..جملات دستوری تون رواجرا م ...

اره دستورات خوب انجام‌میده...ولی عجیبِ تاثیری نداشته!بیمه هم نیستیم‌ شوهرم میگه فقط پول میدیم و هیچ😕

خدایا به امید تو....
عزیزم فلش کارت چه مدلی براش گرفتین؟

ازلوازم التحریرگرفتم..همه چی داره..رنگ ها اعداد اشیا میوه ها غذاها ..

شما فقط گفتار درمان باهاش کار میکنه یا بازی درمانی هم‌ کار میکنه؟

برای پسرم گفت نیازی به گفتار درمانی نیست خودتون روزی نیم ساعت توخونه باهاش کارکن..پسرمن کلمه میگه ولی فعل هارو بلدنیست

2706