2733
2739

پسرم دوسال و۱۱ماهه هست..امروز بردمش گفتاردرمانی..کلمه میگه ولی جمله نمیگه..البته تاد۳ماه قبل که اصلا حرف نمیزد درحدچندکلمه میگفت..گفتاردرمانم بعدکلی حرف زدن باهاش وتمرین پازل وکتاب گفت نیازی نیست به گفتاردرمانی فقط روزی نیم ساعت توخونه باهاش تمرین کن..ی کتاب داد..شماها بچه هاتونو بردین گفتاردرمان؟نتیجه گرفتین؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام پسر داداش من تا حدود سه وسال و خورده ای اصلا حرف نمی‌زد فقط جیغ می کشید هر چه می خواست باهاش خانواده تمرین کردن کم کم درست شد

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست، انقدر خوب بخند که ندانی غم چیست/لطفا برای تایپیک هام گزارش بزنین ممنونم دوستان
2728

بعضیها دیرتر صحبت میکنن،ایشون چک کردن دیدن خداروشکر مشکلی ندارن پس جای نگرانی نیست،معمولا برای تصحیح یه سری حرفها که بچه نمیتونه درست بگه یا کلا تشخیص بدن تواناییش تو حرف زدن کمه اونا کمک میکنن

2738
گفتاردرمانی واقعا بی نتیجه بود واسه من دختر چند روز دیگه ۳سالش‌ تمومه‌ واضح صحبت‌ نمیکنه

چندجلسه بردین؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
حدود ده ، دوازده تا حرف رو اشتباه تلفظ میکنه

مثال بزنبن؟توضیح بدین بی زحمت..ممنون

2706