2737
2734
۶ سال پیش بابابزرگم فوت کرده بود نزدیک چهلمش بود... یه شب خواب دیدم توی باغ پشتی خونه بابابزرگم اینا ...

دیگه اون فرشته رو ندیدی؟

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

بعد اون قضیه یه بار دیگه هم توی بیداری همون فرشته رو کنار خودم توی اتاق خوابم دیدم... اون روز خیلی ناراحت بودم.. انگار اومده بود منو آروم کنه.. واقعا هم آرومم کرد رفت...

یه اشتباا بزرگ اونو ازم گرفت... به مامانم گفتم که دیدمش...

چند شب بعدش بابابزرگم اومد توی خوابم بهم گفت نباید میگفتی دیگه نمیتونه بیاد پیشت خیلی گریه کردم... و هیچوقتم دیگه ندیدمش 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه نیستم ولی بعد خدا اماما رو وپیامبر و خیلی دوست دارم همین

منم دوسشون دارم اما از مرگ میترسم 

حالا ک انقد به خدا نزدیکی دعا کن من راحت نی نی دار بشم

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2738
بعد اون قضیه یه بار دیگه هم توی بیداری همون فرشته رو کنار خودم توی اتاق خوابم دیدم... اون روز خیلی ن ...

اخییی عزیزم

بعد اون قضیه یه بار دیگه هم توی بیداری همون فرشته رو کنار خودم توی اتاق خوابم دیدم... اون روز خیلی ن ...

اخیییی عزیزم 😞

منم دوسشون دارم اما از مرگ میترسم  حالا ک انقد به خدا نزدیکی دعا کن من راحت نی نی دار بشم

عزیز دلم انشالله که به هر چی دلت میخاد برسی و خدا ی بچه سالم بهت بده

جواب ابلهان خاموشی است
عزیز دلم.ممنونم امشب از تو خیلی چیزا یاد گرفتم.دلم خاست که باهات درد و دل کنم

منم همینطور ... از اون قضیه به بعد این اولین باری بود که بیان کردم ماجرامو... آخه کسی باور نمیکنه

عزیز دلم انشالله که به هر چی دلت میخاد برسی و خدا ی بچه سالم بهت بده

ممنون 😘

2706