2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راستش ديشبم اين اتفاق افتاد

دومين باره توي زندگيم اين حالت رو تجربه ميكنم

كه شب توي تاريكي انگار ميرم توي خلسه، يادم نيست كي و چطور سر از تخت درآوردم؟ همه چي مبهم بود توي يه بازه زماني بين ١٠ شب تا ١٢ 

2738

یه شب شوهرم شیفت بود منم همه چیوچک کردم خوابیدم نگونصفه شب یه نفرمیادجاش وبرمیگرده. از خاب پریدم دیدم تو بغل یکیم پشتمم بهش بودنمیدیدم کیه.سکتروزدم تایه ساعت گریم بندنمیومد.اونم میگفت غلط کردم برگشتم خخخ

تو دستشویی بودم

یهو دیدم یه سوسک داره با شاخکاش بندری میزنه جلوم

با سرعت میگ میگ خودمو جمع و جور کردم اومدم بپرم بیرون دیدم داداش بووووووووقم درو ازون طرف‌قفل‌کرده کرم بریزه😑

وقتي يكي رو صدا ميكنيد،وقتي ميگه بله؟،بعدش نگيد هيچي😐                                                               بعدش نگيد هيچي😑                                           بعدش نگيد هيچي لعنتيا😤😩                                               باردار نيز نيستم😁🙌🏻          

تجربه نیست توهممه همبیشه وقتی تنهام حس میکنم وقتی از اتاقم میررم بیرون وقتی برمیگردم خودمو میبینم ک دارم درس میخونم .وقتی میرم تو هال همش فک میکنم مبلامون پر ادمه..خیلی از این فکرا میاد سراغم:(

2706