2733
2734
عنوان

میشه باردار باشه ؟

162 بازدید | 17 پست

یه خاله دارم حاملس هنوز ۴هفتش تست بارداری خانگی انجام داده مثبت بوده بعد دیروز رفت سونوگرافی دکتر بهش گفته که هنوز هیچی معلوم نیست  فقط دیواره ی رحمت ضخیم شده ساکی تشکیل نشده الان خیلی نگران میگه نکنه باردار نباشم یا باردار نشم به نظر شما دیواره ی رحمش ضخیم شده میتوته باردار باشه ؟ اصلا سونوگرافی رو بعد چن وقت باید انجام داد تا جواب درستی بده ؟ 

تعداد رای : 4
نظرسنجی
نه باردار نیست
2
50%
آره باردار هست
2
50%
برای سلامتی همه داداشا یه صلوات   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم چهار هفتگی رفتم گفت حامله نیستی فقط رحمت شبیه به بارداراس بعد هفته ی بعدش رفتم دکتر متخصص همونجا سونوی وازینال کرد گفت ساکش چهار میلیمتره البته بچه ی من پنج هفته بعدشم بخاطر انفولانزای من سقط شد   

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
ساک حاملگی توی پنج یا شش هفته تشکیل میشه. 

جدیده؟

من 4هفته ساکم تو سونو معلوم شد

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
منم چهار هفتگی رفتم گفت حامله نیستی فقط رحمت شبیه به بارداراس بعد هفته ی بعدش رفتم دکتر متخصص همونجا ...

سرفه های شدید داشتی؟

منم بخاطر انفولانزا و سرفه های شدید خونریزی کردم و سقط شد

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2738
سرفه های شدید داشتی؟ منم بخاطر انفولانزا و سرفه های شدید خونریزی کردم و سقط شد

هم سرفه های شدید و وحشتناک هم تب چهل درجه به مدت سه چهار روز بعد فکر میکردم دارو بخورم برای بچه م بده استامینوفنمم نمیخوردم

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
جدیده؟ من 4هفته ساکم تو سونو معلوم شد

بستگی داره خب مثل هورمون بتا که تو بدن یکی زیادتره ساک حاملگی هم تو هر بدن متفاوت تشکیل میشه 

هم سرفه های شدید و وحشتناک هم تب چهل درجه به مدت سه چهار روز بعد فکر میکردم دارو بخورم برای بچه م بد ...

منم دقیقن یکماه اینطوری بودم 

خودت رو سرزنش نکن چون دارو هم استفاده میکردی باز سقط میشد

من روزی دوتا پنی سیلین میزدم و کلی خشک کننده میخوردم اخرم از شدت عفونت و سرفه های وحشتناک افتادم رو خونریزی وسقط شد

بستگی داره خب مثل هورمون بتا که تو بدن یکی زیادتره ساک حاملگی هم تو هر بدن متفاوت تشکیل میشه 

عزیزم واسه همه تشکیل میشه که واسه بعضیا دیده میشه

پس بنظرت اگ ساکی نباشه هورمون بارداری چه طور ترشح میشه؟

اما گاهی وقتا دستگاه سونوی شکمی قادر به دیدنش نیس تو هفته های پایین

منم دقیقن یکماه اینطوری بودم  خودت رو سرزنش نکن چون دارو هم استفاده میکردی باز سقط میشد من رو ...

البته قسمت بچه های طفلیمون نبوده وگرنه خواهر من انقدر گل گاوزبون با زعفرون میخورد که بچه ش  بیوفته بچه ش نیافتاد 

2706