2733
2734
عنوان

دکتر رضا نصر

| مشاهده متن کامل بحث + 33635 بازدید | 200 پست
تموم شد؟ 

مرحله سختش قسمت غذا هست که خیلی سفت و سخت باید باشه و تقلب نداره،من خودم امروز روز ۲۲ هستم 

ده روز اول به شدت به شدت عصبی بودم ولی الان دیگه راحتم و عادت کردم

قبلا هم برات نوشتم به سری چیزا باید صد در صد حذف بشه و حتی ذره ای جایز نیست خوردنشون

شما باید برنج و نون و پاستا و شکر رو بذارید کنار

غذاهای گلاتن دار نخورید حتی اگر مشکلی هم نداشته باشید باز هم گلاتن خودش یکی از عوامل تاثیرگذار تو ناباروری هست

لبنیات هم به هیچ وجه نخورید اون هم مثل گلاتن باعث ناباروری میشه

حالا چیا بخوریم؟

ماهی سالمون،میگو ، سینه مرغ، گوشت چرخ کرده بوقلمون از گوشتهایی هستن که جایز هست بخوری 

عدس و لوبیا کلا حبوبات خیلی خوبه یک روز در میون به نظرم تو برنامه غذاییت باشه

اسفناج، مارچوبه ، آووکادو، کدو سبز، بروکلی و همه سبزیجات با برگ سبز پررنگ عالی هستن .روزی دو وعده تو برنامه غذاییت بذار

به جای برنج میتونی از برنج قهوه ای استفاده کنی یا کینوا

توی میوه ها بری ها عالی هستن مثل بلوبری،توت فرنگی،تمشک و..

انار هم خیلی خوبه

موز و پرتقال نخور چون شکرشون زیاده

اگه هوس نون کردی بگرد ببین کجا نون یا محصولات بدون گلاتن دارن.

روغن فقط روغن زیتون اصل روزی دوتا قاشق تو سالاد بریز بخور

سرخ کردنی به هیچ وجه

من حتی نمک رو هم کلا حذف کردم

چغندر و کدو تنبل هم خیلی عالیه.

عسل موم دار هم خوبه، ولی من خودم عسل معمولی نمیخورم 

چای رو صد در صد حذف کن، عوضش از دمنوش استفاده کن

صبحانه میتونی تخم مرغ آب پز یا اوت میل بخوری با شیر نارگیل

غذاهای تراریخته کلا حذف بشه، غذاهای کنسروی حذف

فست فود به هیچ وجه

روزی حداقل ۸تا لیوان آب بخور که قبلا توضیح دادم به هیچ وجه بطری نباشه

ماهی و مرغ رو کباب کن بخور میتونی توی ابلیموی تازه و زردچوبه و فلفل و سیر و پیاز مرینیت کنی از قبل بعد کباب کنی سا بذاری توی فر

آجیل های خام خیلی خوبن مخصوصا گردو

لطفا هرچیزی میخوای بخوری اگه مطمین نیستی چک کن که گلاتن نداشته باشن

من چیزی یادم اومد در مورد غذا باز هم اضافه میکنم

یه جای خوب واسه طب سوزنی پیدا کن و هفته ای یک بار حتما برو ،این کار خیلی تاثیر داره خیلی

حتما حتما روزی نیم ساعت پیاده روی کن البته اگه بتونی بدویی که خیلی عالیتر هم میشه بببین مثلا من یه دیقه میدوم بعد سه دیقه راه میرم

روغن سیاهدانه و یا کرچک بخر و هفته ای سه بار قسمت شکم و تخمدان‌هات رو ماساژ بده وقتی روز تخمک گذاریت شد اینکارو نکن

روزی نیم ساعت مدیتیشن کن حالا هرجور دوست داری مثل دعا کردن، یوگا و هر کاری که فک میکنی آرومت میکنه من خودم گوشی میذارم و آهنگ گوش میدم

راستی در مورد غذاها حتما اورگانیک باشن مگر اینکه واقعا گیر نیان، باید باشن جاهایی که مواد اورگانیک بفروشن در این مورد تمام تلاشتو بکن

تا اینجا سوال داری بپرس

بعدش در مورد قرصها و مولتی ویتامینهایی که باید بخوری توضیح میدم

مرحله سختش قسمت غذا هست که خیلی سفت و سخت باید باشه و تقلب نداره،من خودم امروز روز ۲۲ هستم  ده ...

امان از این گلوتن. من خودم بدنم سازگاری زیادی نداره با گلوتن. مدتها دنبال راه جایگزین بودم. اما متاسفانه توی ایران ارد بدون گلوتن تولید انچنانی نداره. از یک سال پیش فهمیدم فقط کاله داره نون تست گلوتن فری میزنه. کلی گشتم و به زور پیدا کردم و فهمیدم کمه و توی تهران 3 4 تا فروشگاه بزرگ فقط دارن. حتی تماس هم گرفتم با خودشون و گفتن چون تقاضا زیادی نیست تولیدمون همینقدره.

خیلی دلم میخواست کلا حذف کنم ولی نشد. چند روز میتونستم بعد دوباره از سر اجبار برمیگشتم.

ولی اینایی که گفتی خیلی سخته. مثلا حذف سرخ کردن و  هیدروکربن ها و نمک... من عاشق نمکم!

اهل کنسرو فست و فود و اینا نیستم. ولی خب ..نمیدونم! چه بساطی داریم ها!

خدایا شکرت .. ولی حق من بیشتر از اینا نبود احیانا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امان از این گلوتن. من خودم بدنم سازگاری زیادی نداره با گلوتن. مدتها دنبال راه جایگزین بودم. اما متاس ...

بله خیلی سخته مخصوصا ده روز اولش

من تا الان هیچ نونی نخوردم نون گلاتن فیری هم گیر نیاوردم البته هست ولی شوگر داره که من نمیخوام کلا قیدش رو زدم

درسته سخته ولی فقط ۴ ماه هست

من مطمینم اگه رعایت کنید نتیجه میگیرید

2731
سلام عزیزم ....منم مثله شما خیلی درگیرم🤦‍♀نمیدونم کجا برم واقعا ...پیج مرکز مام خیلی تعریف میکنه ول ...

اره عزیزم تعریف زیاده انتخاب سخته

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
مرحله سختش قسمت غذا هست که خیلی سفت و سخت باید باشه و تقلب نداره،من خودم امروز روز ۲۲ هستم  ده ...

چند روزه که دیگه اب معدنی نمیخورم.   

2738
دكترنصر چيرو قبول نميكنه؟؟؟

اینکه ذخیرت 0/1 باشه با سن 39 .

شنیدم این شرایط رو میگه اهدایی. کاری نمیکنه. یعنی بقیه میگن دربارش

عزیزم دکتر فاطمه سروی هم عالیه یکی از فامیلامون بعد از ۲۰/۳۰ سال تو سن ۵۱ سالگی باردار شد البته طبیعی بدون ای وی اف و چیزای دیگه  الان دخترش نزدیک ۱ سالشه 09195600342---02188087542--۰۹۱۹۵۹۳۴۴۵۸

این شمارشه

سلام بله بیمار دکتر نصر هستم ولی اصرار داشت به طبیعی چون به جز ذخیره مشکل دیگه ای نداشتم،شوهرم البته ...

فرشته جون سلاممممم باردار شدی؟ راستی نصر پس اینطور نیست که زودی بگه ای وی اف؟ من فقط تنبلی تخمدان دارم هیچ مشکلی ندارم

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
2706