2737
2734
عنوان

دیشب کُفر گفتم...

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بخدا  هیچ وقت ازدواج نکن هیییییچوقت

نه واقعا ازدواجی نیستم.ولی خب دلمم نمیخواد هیچ زن متاهلی اذیت بشه.قایمکی پس انداز کن واسه خودت😏😏😏😏

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
2728
ن بگین بعضی از مردا😅 تک تک بگین بازم همه رو شامل میشه😅 سخیف ینی ناقص العقل،پَست

واقعاااااااااااا؟😆😆

میدونی خوشبخت ترین زوج دنیا کیه؟خنده و گریه......به ندرت باهم دیده میشن اما وقتی باهم دیده میشن اون بهترین لحظه ی زندگیه
من 23 سالمه شوهرم 28 ولی فوق العاده بچس و وابسته ب خونوادشه

اخ اخ هم سنم هستیم😳😳😳.چقد زود خودتو درگیر کردی گلم.

میدونی عزیزم بزاریچیزی بگم همه مردااینجوری نیستن وزندگی هم میدون جنگ نیس بخدامن وشوهرم 6ماهه که عقدیم ولی اصلاهمچین مشکلاتی ندارم

شماباید ریشه بحثتونو پیداکنی ببنینی شوهرت چه مشکلی داره

2740
میدونی عزیزم بزاریچیزی بگم همه مردااینجوری نیستن وزندگی هم میدون جنگ نیس بخدامن وشوهرم 6ماهه که عقدی ...

ریشه بحث و مشکل من خانوادشن

زندگی منم موقع عقد خیلی شیرین بود

😞😞😞 دیوونه شدم  عاشق شدم  اولش اینجوری نبود چ میدونستم بعدا قراره اینطوری بشه....

انشالا درست میشه.اگه اولش اینطور نبوده علتشو ریشه یابی کن

فقط جالب اینجاس ک استارتر جوونم هستن

ک مشکلاتشون ب این زودی گُل کرده

البته ی سری از زنو شوهرا تو ی دهه ی اول زندگی بیشتر با هم دعوا میکنن

بعدش چنان عاشق هم میشن ک نگین😅

آقا هستم!
2706