2737
2734

شوهر یا نامزد یا دوست پسرتون شده پول درآوردنو کارشو به شما ترجیح بده؟

منظورم اینه که کمتر براتون وقت بزاره و اولویتش نباشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من از خدامه  این کارو کنه بره بیشتر کار کنه و پول در بیاره مرد ور دل زن چیکار داره آخه؟کار جوهر ...

نه

بزار درست تر بگم

مثلا خوده دختر به آیتم الف احتیاج داره

بعد شغل پسره جوریه که برای بقیه الف فراهم میکنه و بابتش درآمد داره

مورد من نیست

برای کسیه

2738

تازمانی‌که دوس پسر‌‌ و نامزد و اوایل عقد بود ن ‌همش وردلم بود ولی بعد عروسی ورق برگش کار براش‌مهمتره حقم‌داره بالاخره مسئولیت دونفر دیگه‌هم باهاشه

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
نفهمیدم😐

یک نفر پزشکه

دوست پسرش هم پزشکه

حالا این یک نفر اگه خودش مریض باشه و نیاز به ی همراه داشته باشه

اون دوست پسرش هم با اینکه میدونه این مریضه اما همش بیمارستان و مطبه 

برای همین میگم الان پول درآوردن رو ترجیج میده

نه بزار درست تر بگم مثلا خوده دختر به آیتم الف احتیاج داره بعد شغل پسره جوریه که برای بقیه الف فر ...

استارتر خداییش خودتم فهمیدی‌چی‌گفتی با انیشتن‌ها که طرف نیستی یکم ساده‌ترش کن

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
یک نفر پزشکه دوست پسرش هم پزشکه حالا این یک نفر اگه خودش مریض باشه و نیاز به ی همراه داشته باشه ا ...

عزيزم پزشكي كه مسخره بازي نيست بايد بره سركار نميشه تعطيل كنه كه اون مثلا سرماخورده😒😒

یک نفر پزشکه دوست پسرش هم پزشکه حالا این یک نفر اگه خودش مریض باشه و نیاز به ی همراه داشته باشه ا ...

خب اقتضای‌کارش اونجوریه کارش ک آزاد نیس دم بدیقه ولش کنه بیاد پیش دوس دخترش 

2706