2733
2739
عنوان

تاحالا شده پول درآوردنو به شما ترجیح بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 22 پست
عزيزم پزشكي كه مسخره بازي نيست بايد بره سركار نميشه تعطيل كنه كه اون مثلا سرماخورده😒😒

قضیه ی مریضی طولانیه و دردناک

یعنی واقعا احتیاج داره پیشش باشه

اما دوست پسرش 2 ماهه حتی بهش سر نزده

خب الان طرف پولکی نیست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قضیه ی مریضی طولانیه و دردناک یعنی واقعا احتیاج داره پیشش باشه اما دوست پسرش 2 ماهه حتی بهش سر نزد ...

ببخشيد بستگي داره مريضي چي باشه شايد اون اقا كلا پشيمون شده چون پسراي پزشكي خيلييي ازخود راضين دورم پره

2728
ببخشيد بستگي داره مريضي چي باشه شايد اون اقا كلا پشيمون شده چون پسراي پزشكي خيلييي ازخود راضين دورم ...

آره برا همین تاپیکشو زدم

دوس پسر قبلی خودمم پزشک بود

فقط پول میشناسن انگار

اما بین دخترا واقعا ندیدم از این اخلاقای افتضاح

آره برا همین تاپیکشو زدم دوس پسر قبلی خودمم پزشک بود فقط پول میشناسن انگار اما بین دخترا واقعا ند ...

ما سال اول دانشگاه يه جوري قيافه گرفته بودم انگار جورج كلونين والا خب ملم قبول شديم برادرا😂

ما سال اول دانشگاه يه جوري قيافه گرفته بودم انگار جورج كلونين والا خب ملم قبول شديم برادرا😂

شما بچه های پزشکی کلا تو قیافه این       حالا جالبه من از پسراتون شنیدم دختراتون خیلی قیافه میگیرن.

شما بچه های پزشکی کلا تو قیافه این       حالا جالبه من از پسراتون شنیدم دختراتو ...

كلا يه مشت از خودراضي افتاديم بهم🤣🤣ميدوني اونا قيافه ميان مام چون كم نياريم قيافه ميايم😆

2738