2737
2734
عنوان

عذاب وجدان گرفتم دوستان😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 64 پست

من خواهرم بچه بود از پارک میخواستم بیارمش ی جیغایی میزد باید ب زور میکشیدیش از وسایل ی.بارم ک همچین جیغ جیغ میکرد موندن نگا میکردنش 

درکت میکنم ک تو این موقعیت چ قدر عصبی بودی  وکشیده ی مقدار زیاده روی بود ولی ادم عصبی میشه کنترل خودش سخته ب شماهم حق میدم ب هرحال صبر ادما متفاوته اون بچه هم بعدا یادش میره 

تیکر بارداری نیست😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم استارتر لطف کرده بچه ایشونو برده پارک. وظیفهرش که نیست مواظب بچه مردم باشه که مادره بیاد هلش ب ...

عزیزم اسم اینکار لطف نیست که بچه ی مردمو ببری بیرون بعد بگیری بزنیش !لطف زمانیه که مثل آدم ببری و بیاریش . اینجور لطف کردن دوستی خاله خرسه است و نکردنش بهتره .

آدم اگر توان انجام کاری رو نداره اصلا نباید قبولش کنه .جسم و روح بچه ی مردم که اسباب بازی نیست . شما فکر کن بچه تو شهر بازی با خنده از دستش فرار کرده خواسته بازی کنه ایشون عین زامبی گرفتشش  زیر چک !! 

من خودم هرگز بچمو با آدم نامطمئن و بد اخلاق بیرون نمیفرستم . خالش خیلی خانونی کرده بخدا من جاش باشم کسی به بچم سیلی بزنه ، با دندونام تیکه تیکش میکنم

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
عزیزم اسم اینکار لطف نیست که بچه ی مردمو ببری بیرون بعد بگیری بزنیش !لطف زمانیه که مثل آدم ببری و بی ...

عین زامبی؟؟؟ با دندونات تکه تکه میکنی؟؟😲😲😲😲

اروم باش عزیزم. ایشون که با بچه دشمنی نداشته فقط اذیتاش عصبی اش کرده

من که خودم مادر بچه ام  ازجوننم بیشتر دوسشون دارم ولی اگه بیش از حد لجبازی و اذیت کنن مطمینا باهاشون برخورد میکنم نمیشه که فقط به بچه لبخند زد

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
2731
عین زامبی؟؟؟ با دندونات تکه تکه میکنی؟؟😲😲😲😲 اروم باش عزیزم. ایشون که با بچه دشمنی نداشته فقط اذ ...

بله با دندونام تیکه تیکه میکنم کسی رو که به بچم چپ نگاه کنه. 

برخورد فیزیکی با بچه هیچ توجیهی نداره و من هرگز اینکارو نکردم و نمیکنم . تنبیه درست رو هم فقط والدین حق دارن انجام بدن نه کس دیگه . کار این خانم هیچ توجیهی نداره

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!

اذیت نکن خودتو عزیزم، در مورد بچه که زدی درسته زیاده روی کردی ولی بیشتر از ترست بوده که میترسیدی اتفاقی براش بیفته و اون در رفته. خود من دخترخالم بچشو سپرد دستم بچه همون ۴-۵ ساله بود لج کرد از دستم در رفت کم مونده بود بره زیر ماشین به خدا تا چند روز دست و پام میلرزید، بچه ها لج کنن دیگه سرشون نمیشه خطر چیه. بیشتر از سر حمایت البته زیاده روی زدیش. اما رفتارت با خاله ات دیگه توجیه نداره. بهتر بود توضیح میدادی چون لج میکرد و حرف گوش نمیداد زدمش. خالت هم تند رفته. حالا عیب نداره چند روز دیگه که آروم شدین ب مامانت بگو آشتیتون بده. 

یا مُجیبَ المُضطَر اَجِبِ المُضطَرّ بِحَقِّ المُضطَرّ وَ نَحنُ المُضطَرّونَ . 
2738
یا خداااااا با این اخلاقت خب مسئولیت قبول نکن.....بچه رو ک زدی ب مادرش ک فحش دادی نکن عزیزمن چ کاری ...

بخدااا دست خودم نبوووود 

منم نی نی خوجمل بیارم صلوات. .  
ولی بین این همه مدافع حقوق کودکان من یکی بهت حق میدم. بچه واقعا آدمو دیوونه میکنه. مخصوصا اگع بچه یک ...

ارع این همه اتفاق میافته سر همین بی مسئولییته همین آتنا اهومرا چی شدن

منم نی نی خوجمل بیارم صلوات. .