2737
2734
عنوان

عذاب وجدان گرفتم دوستان😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 64 پست

ولی بین این همه مدافع حقوق کودکان من یکی بهت حق میدم. بچه واقعا آدمو دیوونه میکنه. مخصوصا اگع بچه یکی دیگه باشه مسولیت سنگینتریه

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشيد 

تَر كيدم از خنده 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🙏🏻😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂واي غش كردم 😂😂😂😂😂😂😂

2728
ولی بین این همه مدافع حقوق کودکان من یکی بهت حق میدم. بچه واقعا آدمو دیوونه میکنه. مخصوصا اگع بچه یک ...

دقیقا همین طوره تازه بچه ها باز از مادرشون حساب میبرن به بقیه که میرسن دیگه شورشو در میارن

تقصیر تو نیست تقصیر اون مادر بی فکره که بچشو میده دست یکی مثل تو ببریش اینجور باهاش رفتار کنی 😠

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
2740
دقیقا همین طوره تازه بچه ها باز از مادرشون حساب میبرن به بقیه که میرسن دیگه شورشو در میارن

عزیزم کسی استارتر رو مجبور نکرده بود بچه رو ببره پارک . اگر حوصله نداره مسئولیت قبول نکنه نه اینکه بچه ی مدرمو بگیره به باد کتک. ماشالا ادبشم که دیگه هیچ... البته بازم میگم مقصر اصلی اون ماده که اینجوری بچشو بی ارزش میکنه و میسپاره دست هر کسی

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!

حالا من خودم دوتا از اون گودزیلا هاشو دارم. یعنی زلزله ان خدا میدونه

حالا از دیروز بچه خواهرشوهررمم بهشون اضافه شده. یکسره دارن دعوا میکنن. همدیگه رو هل میدن. من بیشتر مواظب بچه اونم  اگه جیزیش بشه تا اخر عمر بایدذجواب پس بدم

حالا من خودم دوتا از اون گودزیلا هاشو دارم. یعنی زلزله ان خدا میدونه حالا از دیروز بچه خواهرشوهررمم ...

آخه اتفاقی بیوفته نمیگن خوده بچه شیطونه میگن خوب مراقبت نکردی خدا به دادت برسه عزیزم

عزیزم کسی استارتر رو مجبور نکرده بود بچه رو ببره پارک . اگر حوصله نداره مسئولیت قبول نکنه نه اینکه ب ...

عزیزم استارتر لطف کرده بچه ایشونو برده پارک. وظیفهرش که نیست مواظب بچه مردم باشه که مادره بیاد هلش بده و دستشو بپیچونه حتی اگه با بچه برخورد کرده 

عزیزم کسی استارتر رو مجبور نکرده بود بچه رو ببره پارک . اگر حوصله نداره مسئولیت قبول نکنه نه اینکه ب ...

معلومه کارش اشتباه بوده من خودم دبیرستانی بودم و درس داشتم خواهر زادم اومد اتاق فقط با اخم بهش گفتم برو بیرون چون درس داشتم مادرسم فکر نبود بگیرتش اونم خنده رو لباش رفت و از اتاق رفت بیرون بعد 7 سال صحنه جلو چشمامه با این که نه داد زدم نه کتکش دلم نمیاد از این کارا بکنم