2737
2739
عنوان

عذاب وجدان گرفتم دوستان😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 64 پست
خب که چی مثلا ؟؟ چون بیش فعاله تو حق داری بزنیش؟! اگر نمیتونستی کنترلش کنی از اول نباید مسئولیت قبو ...

اونجا از بچه معذرت خواهی کردم بردم خوراکی براش خریدم اومد بغلم بعد بردم ادم مامانش گفتم ببخشید ناراحتت کردم دستمو تاب داد من از وقتی بچه اون بدنیا اومد اکثر اوقات پیش منه چون فقط من باهش خوب بازی میکنم این اولین بار بود این کارو کردم 

منم نی نی خوجمل بیارم صلوات. .  
کسی که با بچه اینجوری رفتار میکنه و انقدر رفتارش غیر قابل کنترله ،نباید بچه رو بهش سپرد، حالا میخواد ...

ببخشیدا مییییگم معذرت خواهی کردم از بچه با من خوب خوب شد 

فردا هم شیرینی چیزی میگیرم با بزرگترم میرم از دلشون در بیارم واسه این رفتارمم میرم مشاوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عذر خواهی کردن از کودک رو که بلدی ان شا الله؟!  مراحلش اینجوریه . کتک زدن کار بدیه و هیچ کس ح ...

دقیقا اونجا هم بعد 5 دیقه رفتم بوسش کرد ووو از دلش در ءوردم حالا باید از دل خالم در بیارم 

اونجا از بچه معذرت خواهی کردم بردم خوراکی براش خریدم اومد بغلم بعد بردم ادم مامانش گفتم ببخشید ناراح ...

اولین بارم زیاد بود . اصلا نباید همچین کاری میکردی . من که مادر بچمم و این همه سال شبانه روز زحمتشو کشیدم تا به حال به خودم اجازه ندادم یه تلنگر بهش بزنم اونوقت شما به همین راحتی میگی چون بار اولم بود مادرش نباید ناراحت میشد ؟! حرفت و انتظارت منطقی نیست دوست عزیز !! 

من الان بیشتر نگران اون بچه ام . خوراکی خریدن روش دریت عذرخواهی نیست . مراحلشو تو پست قبل برات نوشتم . به روش صحیح از بچه عذر خواهی کن تا آسیبی که بهش زدی به حداقل برسه(میگم حداقل ،چون آسیب خشونت فیزیکی روی بچه ها هرگز صد در صد جبران نمیشه)

دیگه هم هرگز به هیچ شکلی و به هیچ دلیلی هیچ بچه ای رو کتک نزن

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
2731
ببخشیدا مییییگم معذرت خواهی کردم از بچه با من خوب خوب شد  فردا هم شیرینی چیزی میگیرم با بزرگتر ...

مشاوره فکر خوبیه حتما برو . اینجوری هم برای خودت بهتره و هم بچه هایی که در آینده خواهی داشت

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!