2733
2739

سلام مامانا ميخواستم ببينم  شما بيمارستان رضوي و مهر و سينا زايمان داشتيد؟ چجوري بوده؟ راضي بودين؟ هزينش چقدر شده و اينكه دكتر زهرا توانايي و ميشناسيد؟ دكتري كه سزارين كنه معرفي كنيد لطفا

نبی عبادی انی انا الغفور الرحیم. بندگانم را آگاه کن که من بخشنده ی مهربانم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بيمارستان مهر همونكه تو قاسم اباده؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728
بيمارستان مهر همونكه تو قاسم اباده؟؟

نميدونم دكتر من مهر و رضويه ميگن سينا خيلي واسه طبيعي خوبه

نبی عبادی انی انا الغفور الرحیم. بندگانم را آگاه کن که من بخشنده ی مهربانم.
نميدونم دكتر من مهر و رضويه ميگن سينا خيلي واسه طبيعي خوبه

اگه همون بيمارستان قاسم اباد باشه كه جاري من ٦ سال پيش اونجا زايمان كرد خيلي فضاي اروم و خلوت و تميز و خوبي داشت..طبيعي بود 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738
نه اون مهرگانه  مهر خیابون کوهسنگیه

اهااااا آباريك الله👍ميگم يه چيزي بعد مهر داره 

من ۲۵روز پیش بنت الهدی بودم کلا بیمارستانای خصوصی همشون خوبن. من شنیده بودم پرسنل بنت الهدی رفتار خ ...

عزیزم میشه بپرسم سزارین بودی یاطبیعی بعدم هزینه ات چقدرشد؟؟؟

2706