2733
2734
من چه تضمینی میتونم از شما بگیرم

خانم‌مطمئن باشین من هر اطلاعاتی که خواستین از خودم بهتون میدم آدرسم شماره تلفن هر چی و برای من که این پول ارزش دروغ گفتنشو نداره نمی دونم برا شما چی و این ریشه کم‌کم‌رو هزار نفر امتحان شده و جواب گرفتن پس مطمئن باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مامان من سر درد های میگرنی داشت که دو جا دکتر رفته بود و اصلا فایده ای نداشت تا اینکه با معرفی یکی از دوستام بردمیش پیش متخصص مغز و اعصاب و با دو دوره دارو خوردن الان خوب شده به نظر من برو پیش متخصص مغز و اعصاب من که خیلی تعریف دکتر مهربان شنیدم دکتر با تجربیه هستش حالا خواستی تو هم برو پیشش انشالله خوب میشی 

2731
عزیزم مامان من سر درد های میگرنی داشت که دو جا دکتر رفته بود و اصلا فایده ای نداشت تا اینکه با معرفی ...

من هم دکتر مهربان رو میشناسم واقعا دکتر باتجربه و خوبی هستش من تا به حال ندیدیم یه دکتر انقدر دقیق باشه من مامانم سردرد میگرنی داشت بردم پیش ایشون دیدم یه بیمار نمی دونم چه مشکلی داشت کتاب هاش روی میزش بود و از روی کتاب هاش هم نگاه می کرد و کار میکرد واقعا دکتر به روز و با تجربه ای هستش

هرجایی بتونم اینو میگم تا خوبی منتشر شه... من خوب شدم😊 

اگه با راهنمایی این کامنت میگرنتون خوب شد ازتون میخوام تا آخر عمر هر موقع یاد میگرنتون افتادین منو دعا کنید... برام دعای خوب و پول و سلامتی و آرامش بخواید🙏🏻

خیلی ساده: اسپری میگرن کات و عینک مخصوصی که میگم..‌. سه ماه منظم... به دستورالعملش توجه نکنید و برای طرز استفاده‌ش حتما زنگ بزنید پشتیبانیش... تو سایتش و داروخونه های منتخب میفروشن

در ضمن عینک بُلُوکات و ضد uv  بگیرید بزنید حتی تو خونه و شبها خیلی روندشو تسریع میکنه... خیلیم شیک و باکلاسه چون شیشه ست... کارش حذف فشار بر چشم و مغزه

فقط بعد ۱۵ سال میگرن کات منو نجات داد.‌‌.. پارسال خوب شدم... با سه ماه استفاده... خدا رو شکر

کسیو میشناسم به اونم معرفی کردم گفت بعد ۳۰ سال خوب شدم و تا اخر عمرم دعات میکنم.‌..

اگه استفاده کردین حتما باید طوری اسپری رو بزنین که چشمتون و عمق بینی‌تون نسوزه... وگرنه بیخود دارید زجر میکشید

برام از خوب شدناتون بگید

من سردردهای خیلی بدی داشتم زمانی که درد میگرفت کلا سه روز فلج بودم انگار تو اتاق تاریک تاریک میبودم و یه کم حتی نور موبایل بهم میخورد بدتر میشد سردردم دکتر رفته بودم ولی خوب نشده بودم یه همکارم دید من اینجوری میشه سه روز کلا انگار تو کما پرس و جو کرد بهم دکتر مهربان معرفی کرد و رفتم پیش ایشون و الان خداروشکر هنوز درمانم کامل نشده ولی خیلی خوب شدم واقعا خدا خیرش بده خیلی کارش درسته الانم که ویزیت انلاین گذاشته بخاطر این کرونا دیگه نمیرم و انلاین ویزیت میشم دیگه راحت ترم شده برام 

من جای که میشه ازش وقت گرفت و صحبت کرد برات میزارم خواستی باهاش صحبت کن به نظر من که خوبه چون واقعا راحت شدم از اون همه درد و تاریکی های سه روزه 

https://mavarateb.com/drmehrabann

2740