2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی دیشب خار خاصی براش تبلیغ میکرد.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2731

تجربه ای که از این گیاه دارم درمان ۱۰۰درصده

ریشه یک نوع خاره که تو کوه  رشد می کنه  و تا حالا که خداروشکر تونستم خیلیارو درمان کنم وپیش مشتری شرمنده نشدم اسم این خار تو زبان آذربایجانی زبان مادریم بوغور تکانی هست یک روزه معجزه نمی کنه اما بعد مصرف یک‌ ماه مداوم تاثیرشو می بینید من از ریشه ای که می فروشم هیچ تعریفی نمی کنم اما اینو می گم که واقعا ارزش استفاده کردنشو داره و حتی قیمتی که میگم نصف ویزیت دکترهم‌نیست اما تاثیرش واقعا چشم گیره زحمتی که برای در اوردن این ریشه می کنم شاید یک روز هم طول بکشه که ریشه تو نیم متریه زمین قرار داره‌و درآوردنش تقریبا سخته  قیمتش ۳۷هزار تومنه که ۱۵تا خار می فرستم هر خار ۲هزار تومن‌ هزینه پستی به عهده خودمه طریقه مصرفش هم هر روز نصف خار رو تو آب ۲ساعت می چوشونید که اون عصاره ای که ریشه داره با آب خالص بشه‌ و قبل خواب استفاده می کنید

کجا هست این درمان حوب استارتر بگو دیگه

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
2738

تجربه ای که از این گیاه دارم درمان ۱۰۰درصده

ریشه یک نوع خاره که تو کوه  رشد می کنه  و تا حالا که خداروشکر تونستم خیلیارو درمان کنم وپیش مشتری شرمنده نشدم اسم این خار تو زبان آذربایجانی زبان مادریم بوغور تکانی هست یک روزه معجزه نمی کنه اما بعد مصرف یک‌ ماه مداوم تاثیرشو می بینید من از ریشه ای که می فروشم هیچ تعریفی نمی کنم اما اینو می گم که واقعا ارزش استفاده کردنشو داره و حتی قیمتی که میگم نصف ویزیت دکترهم‌نیست اما تاثیرش واقعا چشم گیره زحمتی که برای در اوردن این ریشه می کنم شاید یک روز هم طول بکشه که ریشه تو نیم متریه زمین قرار داره‌و درآوردنش تقریبا سخته  قیمتش ۳۷هزار تومنه که ۱۵تا خار می فرستم هر خار ۲هزار تومن‌ هزینه پستی به عهده خودمه طریقه مصرفش هم هر روز نصف خار رو تو آب ۲ساعت می چوشونید که اون عصاره ای که ریشه داره با آب خالص بشه‌ و قبل خواب استفاده می کنید

2706