2737
2739

پسرم هجده ماهشه دندون‌های بالاش پوسیدن یکی از دندوناش هم بخشیش در اثر پوسیدگی جدا شده تو این سن با دندونپزشک هم همکاری نمیکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسره منم اينجوري بود دكتر دندون پرشكي گفت قطره اهن سياه ميكنه ولي پوسيده نميكنه .پوسيدگي بخاطر شير شب ك ميمونه رو دندون☹️ بعدم ما نوبت گرفتيم ك تو اتاق عمل بيهوش كنن بعد درست كنن چون سن پايين بيهوش ميكنن

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗
2731
قطره اهنشو ک دادی حتما تمیز نشستی اینجوری شده

نه عزیزم قطره آهن نمیدم به جاش مولتی ویتان میدم که آهن هم داره بعدشم آب میدم ولی پسرم شبا شیر میخوره میخوابه تو خواب هم چند بار شیر میخوره فکر کنم از این شده

نه عزیزم قطره آهن نمیدم به جاش مولتی ویتان میدم که آهن هم داره بعدشم آب میدم ولی پسرم شبا شیر میخوره ...

ینی از شیر؟ن  فک نکنم اب بده بعدش ولی دندوناشم بشور بعد اب بده از همینه ک پوسیده 

۹۹/۹/۹  💖💖
2740
پسرمو بردم دندونپزشک کودکان خوشبختانه پوسیدگی جدی نبود فقط بهم گفت شیر شبانش رو قطع کنم و یه خمیر ضد ...

اسم خمیردندونش چیه؟ دختر منم ۲۲ ماهشه ۱۵ ماهگی دندون درآورد الان چند تا از دندوناش پوسیده و خورد شده

اسم خمیردندونش چیه؟ دختر منم ۲۲ ماهشه ۱۵ ماهگی دندون درآورد الان چند تا از دندوناش پوسیده و خورد شده

این خمیر از شیر درست شده و کلسیم و املاح لازم برای مینای دندان را داره دکتر به من گفت شب دندون‌هاشو با مسواک تمیز کن بعد از این خمیر بمال پشتو روی دندوناش بعدشم تا دو ساعت نباید چیزی بخوره

این خمیر از شیر درست شده و کلسیم و املاح لازم برای مینای دندان را داره دکتر به من گفت شب دندون‌هاشو ...

مامان طه خیلی ازتون ممنونم، شما شیر شبش را تونستید قطع کنید؟ آخه دختر من اگه بیدار بشه فقط باشیر خوابش می بره

مامان طه خیلی ازتون ممنونم، شما شیر شبش را تونستید قطع کنید؟ آخه دختر من اگه بیدار بشه فقط باشیر خوا ...

نه عزیزم میخوایم از هفته آینده که تعطیلی داره شروع کنیم پسر منم از خواب که بیدار شه فقط با شیر میخوابه کار سختی در پیش داریم