2737
2739
عنوان

دندون‌های بالای پسر هجده ماهم پوسیده شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2349 بازدید | 36 پست
من به یکی از آشناهام تو کانادا گفتم میگفت تو کانادا نیست باید سفارش بدم از آمریکا بیاد بعد برات بفرس ...

نه متاسفانه من هیچکدوم اینجاها اشنا ندارم😔فقط همون سایتو دارم 

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه آدرس سایت رو بدین منم اگه پیدا کردم به شما میگم 

https://malltina.com/product/mlt-4376379/GC-Mousse-لوله-40g---1-عدد---خمیر-دندان-نعنا?utm_source=mygearbox&utm_medium=product-retargeting&utm_campaign=adv_81_1986160&utm_term=yn_product_81-4376379&utm_content=jamejamonline.ir&utm_yn=v1-NDI1MjE6ODE6OTI3NQ

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
2728
نه عزیزم قطره آهن نمیدم به جاش مولتی ویتان میدم که آهن هم داره بعدشم آب میدم ولی پسرم شبا شیر میخوره ...

سلام شما توس موس زدین تاثیر داشت دخترم ۱۴ ماهشه چند روزه یکسره شیر شب میخواست مریض بود دیروز دیدم یکی از دندونای بالاش لک افتاده می خواد بپوسه 

خدایا مواظب عشقم و دخترم باش   

سلام عزیزم 

من خمیر توس موس رو خریذم البته با نجویز پرشک 

شما هر شب استفاده میکردید؟!

و تاثیر داشت؟

و میموند تو تهنش؟؟ 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚