2737
2739
عنوان

تایپیک ترسناک لطفا باردارا و کسایی که میترسن نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 55 پست

من هم بعضی وقتها صدای درمون میاد مثلا تو اشپزخونم میام تو حال میبینم هیچ کس نیست ما خونمون سگ داریم بعضی وقتها یه دفعه تو خونه به دیوار پارس میکنه یکدفعه هم صدای جیغش امد این صدا رو وقتی میده که مثلا دمش یا دستش رو سهوا یکی لگد کنه بعد دوید امد پیش من و دمش هم کامل از ترس افتاده بود من که مطمعنم خونمون داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ی موقعهایی ک خونه تنهام وقتی خوابم میبره بعد ی مدت قشششششنگ حس میکنم یکی تکونم میده و اسممو صدا ...

واای

زندگی مثل بازی حکمه، حتما لازم نیست دست خوبی داشته باشی،اگه یار خوبی داشته باشی،بابدترین دست هم برنده ای
مگه ادم خودشو میشوره🤣

واى قلبم😖😳

وقتي يكي رو صدا ميكنيد،وقتي ميگه بله؟،بعدش نگيد هيچي😐                                                               بعدش نگيد هيچي😑                                           بعدش نگيد هيچي لعنتيا😤😩                                               باردار نيز نيستم😁🙌🏻          
2731
من هم بعضی وقتها صدای درمون میاد مثلا تو اشپزخونم میام تو حال میبینم هیچ کس نیست ما خونمون سگ داریم ...

اتفاقا ماهم سگ داشتیم دقیقا این اتفاقا افتاده بود

زندگی مثل بازی حکمه، حتما لازم نیست دست خوبی داشته باشی،اگه یار خوبی داشته باشی،بابدترین دست هم برنده ای
مگه ادم خودشو میشوره🤣

خواهر اين حرفت از سايهه هم ترسناكتره كه😂

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
2740
خواهر اين حرفت از سايهه هم ترسناكتره كه😂

عزیزم🤣🤣🤣شوخی میکنم

من تازه باردار شده بودم،بعد ساعت دو سه نصفه شب بود یبار حس کردم در خونمون باز شده بعد انگار صدا پسرخالم میاد،اول فکر کردم‌توهمه اما همون موقع یه باده خنک پیچید توخونه،

شاید با زنبوری چیزی دعواش میشه

نه تو خونه که زنبور نداریم اونم شب خیلی عجیبه ولی من اصلا نمیترسم چون تیک بیاد گوشاش راست میشه خیلی حس امنیت بهم میده قبلنا مامانم اینا مهمونی میرفتن چون تنها بودم همه برقها رو روشن میکردم تلوزیونم زیاااااد تا موقعی که نمیومدن نمیخابیدم الان اگه یک ماهم برن مسافرت دیگه نمیترسم

نه تو خونه که زنبور نداریم اونم شب خیلی عجیبه ولی من اصلا نمیترسم چون تیک بیاد گوشاش راست میشه خیلی ...

واقعا حس امنیتش خیلی خوبه من تا سگم بود خیالم راحت میخوابیدم

نه تو خونه که زنبور نداریم اونم شب خیلی عجیبه ولی من اصلا نمیترسم چون تیک بیاد گوشاش راست میشه خیلی ...

منم خيلي سگ دوست دارم داشته باشم مخصوصا برا وقتيكه خونه تنهام

ولب هم خونواده خودم هم شوهرم تفكرشون نسبت به سگ متاسفانه جاهلانه ست

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی