2737
2739
عنوان

تایپیک ترسناک لطفا باردارا و کسایی که میترسن نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 55 پست
عزیزم🤣🤣🤣شوخی میکنم

بسكه ادم اينجا همه حرفي ميشنوه بايد اماده هر حرفي باشع

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا

زندگی مثل بازی حکمه، حتما لازم نیست دست خوبی داشته باشی،اگه یار خوبی داشته باشی،بابدترین دست هم برنده ای
2728

خخخخ،اره چیزای عجیب اینجا زیاد شنیدیم 😂😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
منم خيلي سگ دوست دارم داشته باشم مخصوصا برا وقتيكه خونه تنهام ولب هم خونواده خودم هم شوهرم تفكرشون ...

منم بابام دوست نداشت ولی موقعی که اوردمش بهش وابسته شد الان عااااشقشه حتی مسافرت رفتم پیش خاهرم بردمش همه جا باهامونه خیلی خیلی خوبه حسش 

2738

من هميشه صداي پا و اينا ميشنوم  وقتي كسي نيست

البته پاركته كف خونمون شايد بخاطر اونه

يه شب شوهرم زودتر خوابيد صداي جيلينگ جيلينگ مثل صداي كليد چرخيدن در حالو شنيدم كفتم شايد توهمه ولي ول هم نميكرد

ديكه شوهرمو بيدار كردم

درو باز كرد ديد گربه ست داره چنگ ميكشه به در😁

تا چند وقت منو سوژه كرده بود بخاطر اين

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
منم بابام دوست نداشت ولی موقعی که اوردمش بهش وابسته شد الان عااااشقشه حتی مسافرت رفتم پیش خاهرم بردم ...

مال ما افراطين بگيرم مطمئنم خونمون نميان

ولي بلاخره ميگيرم خيلي دوست دارم

من دبیرستانی بودم مامانم بیمارستان بستری شد بابام میموند پیشش دوتا داداشامم میرفتن خونه خاله هام منم تو جو تازه سه صب میشستم فیلم ترسناک دیدن یشب وسط فیلم یهو صدا دستگیره در دستشویی اومد بعد در دستشویی باصدا باز شد رفت عقب باز بسته شد کامل،من سکته زدم

زندگی مثل بازی حکمه، حتما لازم نیست دست خوبی داشته باشی،اگه یار خوبی داشته باشی،بابدترین دست هم برنده ای
مال ما افراطين بگيرم مطمئنم خونمون نميان ولي بلاخره ميگيرم خيلي دوست دارم

خوبه که از مهمونی دادن راحت میشی🤣

من دبیرستانی بودم مامانم بیمارستان بستری شد بابام میموند پیشش دوتا داداشامم میرفتن خونه خاله هام منم ...

كي بود؟

منم بهم ميگن بسكه ازين فيلما و كتابا خوندي ايطوري شدي

خوبه که از مهمونی دادن راحت میشی🤣

اره ميتونه آپشنم باشه😂

سگ خیلی خوبه،ما طبقه همکفیم وحیات خلوت داریم چتدسال پیش که بچه نداشتم میرفتم سرکار،منم عادت دارم بدون لباس بخوابم وتوحال میخوابم چون از تخت بدم‌میاد بعد من پاشدم برم سرکار دیدم این بدبخت هی وق وق میکنه رفتم ببینم چشه دیدم یکی تو حیات خلوته بعد بهم گفت سلام یعنی تپش قلب داشتم میمردم.نگو ما که شب قبلش خونه نبودیم همسایه پشتی اومده تو حیات ما داربست زده که نما خونشو درست کنه صبحم کارگرش از رو دیوار اومده تو،اگه سگم نبود من نمیفهمیدم