2737
2734
عنوان

خیلی به شوهرم وابستم

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 61 پست

حالا بیچاره دوروز پیش منو برده سرکارش تا ازکارش مطمئن بشم اخه دیر وزود میومد منم میگفتم چرا کارت مشخص نیس الان مطمین شدم دست خودش نیس

جوجه ی من🐣نفسم عاشقتممم بمووووونی براااممم😍👄👄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینجوریم 7ساله مزدوج شدم😑

اوایل خیلی شدید الان بهترم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2731

منم بهش وابسته ام

ولی خیلی پرخاشگرشدم،عصبی ام.مثل دیونه ها بهم اومده!هرچی هست سر شوهرم و بچه م خالی میکنم روانی ام بخدا

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
نینیت بچه اولته؟

نه عزیزم دوم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2740
منم بهش وابسته ام ولی خیلی پرخاشگرشدم،عصبی ام.مثل دیونه ها بهم اومده!هرچی هست سر شوهرم و بچه م خ ...

وابستگی اخرش همون دیوونگیه بخدا منم بخاطر وابستگی عصبی شدم انقد ک فک میکنم اولا صب ک میرفت سرکار بیدارمیشدم گریه میکردم هزارتا فکر میومد توسرم

خداحفطش کنه 😊ینی بعد ۷سال هنوزم وابسته ای؟

ممنونم

آره واقعا دوسش دارم. 

اون هم فقط منو داره تو زندگیش 

وابستگی اخرش همون دیوونگیه بخدا منم بخاطر وابستگی عصبی شدم انقد ک فک میکنم اولا صب ک میرفت سرکار بید ...

منممممم

ولی الان دارم اذیتش مسکنم و زیاد غر میزنمقشنگ داره ازم فراری میشه

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
منممممم ولی الان دارم اذیتش مسکنم و زیاد غر میزنمقشنگ داره ازم فراری میشه

وای نکن اینکارخطرناکه محبت کن بهش همش بخاطر فکرای منفیه ک عملی میشن