2733
2734
عنوان

خیلی به شوهرم وابستم

730 بازدید | 61 پست

سلام خیلی به شوهرم وابسته شدم انقد زیاد که حتی فکر نبودنش دیونم میکنه و میشینم ی عالمه گریه میکنم چیکار کنم 😢

😎مثل عدد یک 1   تو جدول ضرب باش......       به هیچکس بیشتر از ارزشش بها نده!😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا. عجیبه. بجای اینکه از بودنش لذت ببری میشینی به چیزای بد که اتفاق هم نیفتاده فکر میکنی گریه میکنی؟ واقعا ما ایرانیا همه افسرده ایم. 

هر لحظه هر کاری که میکنیم هر حرفی که میزنیم اگر خدا رو در نظر بگیریم اشتباه نمیکنیم. #فقط خدا#
2731

منم اینجوریم ولی خودم خیلی دلم میخواد کمتر دوسش داشته باشم حتی اگه باهاش قهرم باشم تو دلم قربون صدقش میشم

عاشقم بمون همیشه$باورم همیشگی شه$فرق بودو نبودت $فرق مرگو زندگی شه
2738
وا. عجیبه. بجای اینکه از بودنش لذت ببری میشینی به چیزای بد که اتفاق هم نیفتاده فکر میکنی گریه میکنی؟ ...

نه بعضی وقتا که یادم میوفته مثلا اونروز گفت باید ی سفر کاری بره انقد گریه کردم اونم فقط یک روز دیگه کنسلش کرد

😎مثل عدد یک 1   تو جدول ضرب باش......       به هیچکس بیشتر از ارزشش بها نده!😎
منم اینجوریم ولی خودم خیلی دلم میخواد کمتر دوسش داشته باشم حتی اگه باهاش قهرم باشم تو دلم قربون صدقش ...

خوش بحالت

من که قهرم نمیتونم کنم 😂😂😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
خ بده این وابستگی هرچقدربیشترب این مردانشون بدی بیشترازت دورمیشن تجربه ثابت کرده

موافق نیستم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2706