2733
2734
سر نمازام دعاشون کردم خدا شفای کامل بده انشاالله

قربون محبتت😘😘😘خدا خانوادت رو حفظ کنه براتون الهی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من پروفایلتو میبینم خندم میگیره     معلومه شیطونی

آقا اين چه وضعشه همه منو به خاطر پروفايلم ميخوان😑😫

وقتي يكي رو صدا ميكنيد،وقتي ميگه بله؟،بعدش نگيد هيچي😐                                                               بعدش نگيد هيچي😑                                           بعدش نگيد هيچي لعنتيا😤😩                                               باردار نيز نيستم😁🙌🏻          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

غلاغسیاه سوگل بقچه

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
2738
شکرخدا  واجب شد برم امامزاده نذرمو ادا کنم

الهی.‌رها جون شرمندم کردی با اینهمه لطفت.‌نذرت چی بود اگه لازمه خودم برم‌ادا کنم 

منم احساسی الان با این کامنتت اشک تو چشام‌جمع شد شماها نبودین من چکار میکردم

پدرم تو خوابی که دیده بود (معجزه زنده موندنش) همتون رو دید که تا صبح دعا میخوندین گفت یکعالمه آدم بودن که همراه تو بودن دعا میکردن قران میخوندن همشونو تو امامزاده(ای که شفاش داد) دیدم. تاصبح  با من و صاحب امامزاده  تو هیات بودن

قضیش طولانی و پیچیده اس 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
چجوری این پروفایل و گذاشتی برا خودت

😑

مثل عكس عادي

وقتي يكي رو صدا ميكنيد،وقتي ميگه بله؟،بعدش نگيد هيچي😐                                                               بعدش نگيد هيچي😑                                           بعدش نگيد هيچي لعنتيا😤😩                                               باردار نيز نيستم😁🙌🏻          
الهی.‌رها جون شرمندم کردی با اینهمه لطفت.‌نذرت چی بود اگه لازمه خودم برم‌ادا کنم  منم احساسی ا ...

اشکم دراومد عزیزم.دشمنت شرمنده .نمک نذر کردم نیازی نیست خانمی خودم ادا میکنم.شکر خدا ک حالشون خوب شده

خدا نکنه عزیزم 😍😍😍😍

😒😒😒😒😒

پس من چی ؟😭😩😯

دوستت نیستم نمیگی اسممو😭😭😭😭

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
2706