2737
2734
عنوان

🌼🌼🌼 دورهمی اقدامی ها و مامانای ۹۷ 🌼🌼🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 65654 بازدید | 6972 پست
خب پس شما هم خیلی مثل من مته به خشخاش نذاشتی. من تقریبا همه چیو رعایت کردم. فقط روز تخمک گذاری نباید ...

نمیدونم من چون کلا زیادرابطه نداریم فقط هفته ای یه بار گذاشتم نزدیک تخمک گذاری باشه که بگیره همون ماه اول هم باردارشدم  من شوهرن طبعش گرمه صدباردیگم دختربخام بازپسرمیشه واسه همین دیگه نمیارم.شماچی؟دخترمیاری؟

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

٢ماه  حتي فكرشم نميكردم سر دوناه باردار بشم

منم پارسال بعد از دوماه باردار شدم ولی الان دیگه نمیشم سقط شد

خدایا کمکم کن دلم میخواد دستاشو بگیرم نی نی میخوام یه,ساله منتظرم خدایه مهربون نامیدم نکن

منم چند روز  بعد از اقدام سینه هام درد گرفته و حالت پریود دارم بعضی موقع ها طرف چپ دلم تیر میکشه هنوز 10 ،12  روز به موعدم مونده خدا کنه منم مامان بشم ولی میترسم چون عفونت ادراری گرفتم و تا ده روز باید انتی بیوتیک بخورم

2731
ممنون از جوابت گلم...چندماه پیش چکاب شدم...مشکلی نداشتم... شوهرم فعلا بچه نمیخواد...

خداروشکر

ولی خیلی عقب نندازین

نصیحت دوستانه بود😉

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
من باردارم ببخشید میگم وا... بوی بد میده چیکار کنم خطرناکه؟ الان کمتر شده ولی

بخاطر ترشح زیاد هورمون استروژنه طبیعیه نگران نباش

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
اره

ایشاا... که کامل دفع شده راحت شدی ولی حتما برای پری بعدیت تحت نظر باش دوستم همینطور شد هر چی گفتیم برو چک کن نرفت رحمش ضخیم شده بودتا مدت ها درگیر بود

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
نارگل جون کجاست؟؟؟

نارگل فک کنم دیروز تو همین تاپیک دیدمش

2740

مامان یاسین و یاسمین زیرآبی نرو بیا بالا😀😀😀

نگااار جان عجججب تاپییییک خوبی شد این دستت درد نکنه پر از مامان و نی نی و خبرای خوب ایشاا... برای خودمونم که جابجا شدیم اومدیم تاپیک جدید سال پر از برکت باشه و سلامتی  

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
نگااار جان عجججب تاپییییک خوبی شد این دستت درد نکنه پر از مامان و نی نی و خبرای خوب ایشاا... برای خو ...

اره خودمم مامانا رو میببنم ذوق میکنم 😍😍😍

اره خودمم مامانا رو میببنم ذوق میکنم 😍😍😍

دقیقا منم هیجان زده شدم از این همه مامان و نی نی تو راهی