2733
2734
عنوان

🌼🌼🌼 دورهمی اقدامی ها و مامانای ۹۷ 🌼🌼🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 65654 بازدید | 6972 پست
البته اینم بگم همون ماهش مولتی ویتامین خوردیم و آب زمزم به علاوه چله بر ان شالله همگی به زودی ماما ...

اینا چیه توضیح بدید لطفا

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
اره درسته

سردی با خنکی فرق داره

برای زردی نزدیک ماههای آخر خنکی بخورید،مثل عرق کاسنی

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها بالاخره افتاد

خدا رو شکر باید دوباره بری از؟ 

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
2731
2740

خانوما من پارسال یک سقط کورتاژ بخاطر تشکیل نشدن قلب داشتم حالا بعد یکسال میخام تیرماه اقدام کنم.توروخدا بگید کسی هست شرایط منو داشته ولی بارداره شد وقلب تشکیل بشه؟!؟؟

اخه شنیدم بعد کورتاژ بارداری شاید انجام نگیره!راسته؟؟؟؟؟؟