2733
2734
عنوان

علايم پریودی دارم ولی پری نمیشم.ترشح سفیدم دارم.چرا؟ کسی بوده اینجور؟

| مشاهده متن کامل بحث + 318733 بازدید | 97 پست

سلام.من سه روزه از پریودم گذشته و حدود ۱۸روز پیش رابطه بدون دخول با نامزدم داشتم.خیلی نگرانم.ولی یکمی درد پریود رو حس میکنم ولی اتفاقی نمیوفته.احتمال داره باردار باشم؟؟

سلام.من سه روزه از پریودم گذشته و حدود ۱۸روز پیش رابطه بدون دخول با نامزدم داشتم.خیلی نگرانم.ولی یکم ...

فکر نکنم عزیزم نگران نباش بدون دخول بوده 

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۸ ام باید پریود میشدم نشدم شکر خدا

۹ روزه عقب انداختم

موقع موعدم سینه ها بزرگ و دردناک بود و درد پریود داشتم .الان سینه ها خیلی شل تر شده ولی کمردرد و دل درد دارم خصوصا شب ها

بی بی هنوز نزدم آیا باردارم؟

مادر شوهرم منو دید گف چشمات گود افتاده 

ببخشید اسی اینا علائم منه 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2731
من ۸ ام باید پریود میشدم نشدم شکر خدا ۹ روزه عقب انداختم موقع موعدم سینه ها بزرگ و دردناک بود و در ...

اگه سابقه عقب انداختن نداشتی پس خیلی تحمل کردی بیبی نزاشتی،حتما بزار ایشالله ک بارداری گلم

سلام منم باید پانزده هم میشدم امروز رد کردم اما خیلی درد پری دارم ترشهات نه درد سینه تیر میکشه واژن تیر میکشه تازه ببی چک زدم منفی بود دوفاستون خوردم الان شیش روز قطع کردم نمیدونم چی شده 😐

برای باردار شدن من یک صلوات بفرست دوست خوب شاید گره کار منم باز شد 🤗 🤗 
اگه سابقه عقب انداختن نداشتی پس خیلی تحمل کردی بیبی نزاشتی،حتما بزار ایشالله ک بارداری گلم

هر بار که اقدام میکنم یک هفته عقب میندازم عزیزم

من کپ تو ام امروز موعد پری هس نیومده ترشح سفید ازگ آویزون بود تا دیروز از درد تخمدان به خودم میپیچید ...

سلام دوستان ترشح سفید نشونه بارداری من ک دارم 

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
2738
سلام منم باید پانزده هم میشدم امروز رد کردم اما خیلی درد پری دارم ترشهات نه درد سینه تیر میکشه واژن ...

آخ امضات عین اتفاقات منه بیبی مثبت صورتی آز منفی

هر بار که اقدام میکنم یک هفته عقب میندازم عزیزم

عزیزم دیدم تاپیکتو مبارکه ایشالله ک حاملگی و زایمان راحتی داشته باشی برای من و بقیه هم دعا کن

عزیزم دیدم تاپیکتو مبارکه ایشالله ک حاملگی و زایمان راحتی داشته باشی برای من و بقیه هم دعا کن

هر کار میکنم تیکر بارداری نصب نمیشه 

2706