2733
2739

علائم پریودی دارم کمر درد و درد شکم.حس میکنم پریود اومده ولی میرم دستشویی ترشح کرم رنگه.تخمدونام تیر میکشه. امروز باید پری میومد ولی نیومده دیروز بیبی چکم منفی شد.کی مثل من بوده ولی باردار بوده؟

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من کپ تو ام امروز موعد پری هس نیومده ترشح سفید ازگ آویزون بود تا دیروز از درد تخمدان به خودم میپیچیدم سه روز مونده به پری تست زدم منفی شد خداکنه باردارباشم یعنی امکانش هس اگه پری نیاد میرم آز بی بی چک دیگه نمیخرم

💜🖤💜🖤💜🖤💜
2731

اره من اینطور بودم. فک کنم ی هفته . هی حس میکردم شدم اما دیدم خبری نیس. 

👰🤴تورا به اندازه همه کسانی که نمیشناخته ام دوست میدارم.برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب میشود و برای خاطر نخستین گناه.تو را به اندازه همه کسانی‌که دوست نداشته ام دوست میدارم.تورا بخاطر دوست داشتن، دوست میدارم😇
2738
منم خسته شدم چرا پریدپود نمیشم انقدرم درد دارم از صبح کلی قرص خوردم 

سندوروم پیش از قاعدگیه.منم همینطوری میشم کلی درد میکشم

تدبیر کند بنده و تقدیر نداند، تدبیر ب تقدیر خداوند نماند
اره من اینطور بودم. فک کنم ی هفته . هی حس میکردم شدم اما دیدم خبری نیس. 

طبیعیه. منم همینطوری میشم درد ی دوره پریودی رو میکشم ولی نمیشم تا چند روز بعدش

تدبیر کند بنده و تقدیر نداند، تدبیر ب تقدیر خداوند نماند

منم این علائم رو داشتم به طوری که فکر میکردم حتما پریود شدم می رفتم سرویس اصلا انگار نه انگار اما بعدا با تأخیر پریود شدم

کلا من قاعدگیم نامنظمه

اما ماه بعدش، درست دو هفته بعد پریودیم لکه بینی و ترشح داشتم، رفتم دکتر گفت:احتمالا بارداری خارج از رحمه

رفتم سونوگرافی هم انجام دادم اما تخمدان و رحم و لگنم هیچ مشکلی نداشت و نرمال بود

دوباره گفت:برو تست بارداری و تیروئید هم بده

حالا هفته دیگه باید برم جوابش و بگیرم

خدا کنه بارداری خارج از رحم نباشه😢

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

دقیقا منم همینم عین شما

من دل درد دارم از روز موعدم هی فکر میکنم الان شدم بعد میبینم فقط ترشحه‌.

اییییی😢اقدام داشتم

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....
2706