2737
2739
عنوان

کوچکی سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 86153 بازدید | 103 پست
شما هدایت شده ای عزیزم. خب خیلی خوبه ک راضیه،  منم ازت راضی ام🤥😂 خدا ازت راضی باشه د ...

خدای خوبایی خودت ❤

مواظب خوبیات باش😘

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بشم سما جونم....

خدا نکنه 

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

ببین من خودم ریا نباشه ۸۵ هستم 😏، که این کاملا ارثی بوده واسه من، ولی تجربه زیادی دارم ب خاطر اینکه باشگاه زیاد رفتم و اونجا دیدم که مردم چه تلاش هایی که نکردن واسه بزرگ شدن این قضیه، یه دوستی داشتم همش شیر سویا میخورد میگفت شیر سویا خارجی میخوام فقط،همش پرس سینه سنگین میزد که به شما پیشنهاد نمیکنم چون باید بدنت خیلی قوی باشه وگرنه آسیب میبینی، در کل اگه میخوای بزرگ بشه اون قسمت، باید در کل یه چند کیلویی چاق بشی، حالا اگه خواستی بعدا پروتز میکنی.چون با بدنسازی خانم ها نمیتونن به اون صورت بدن رو حجم بدن، چون بدن یه زن بر پایه چربی هست بیشتر تا عضله، و هورمون تستوسترون که وظیفه عضله سازی داره فقط واسه مردهاس، در کل باید بدونی این یه چیز و وراثتی هست.  

دنیا جای خوبی برای شاعر شدن نیست، اینبار که برگردم درخت می شوم.
2728
سایزش ۷۰ کاهی ۶۵  هرکی میبینه میگه باتوجه بر عرض شونه ات خوبم هست اگه بزرگتر بود قناس میشدی&nb ...

دوست عزیز سلام، منم عرض شونه ام یکم بزرگ بعد سینه تابه تایکوچیک بزرگ دارم یعنی یکیش 70 یکیش مثلا 75انقد ناراحتم دوتا بچه شیر دادم یکیش خوش فرم بزرگ اون یکی کوچیک شما عرض شونه ات چقدر بزرگ هستش؟ 

جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی چیست؟

سینه ها یکی از بارزترین و با اهمیت ترین شاخص های زیبایی در خانم ها می باشد که در اعتماد به نفس آنها نقش به سزایی دارد. عواملی مانند افزایش سن، بارداری و شیردهی، تغییرات  وزن بخصوص کاهش وزن شدید، وعوامل ژنتیکی ممکن است در افتادگی سینه ها موثر باشند. افتادگی سینه ها خصوصا در دوران جوانی می تواند موجب کاهش اعتماد به نفس و احساس سرخوردگی در خانم ها شود. جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی با بالا آوردن سینه های افتاده فرمی جوانتر و زیباتر به سینه ها می دهد.

ماستوپکسی

هدف از جراحی ماستوپکسی

عمل لیفت پستان، بافت سینه را محکم می کند و موقعیت نوک پستان تغییر پیدا می کند. جراحی لیفت سینه با بالا بردن نوک پستان و از بین بردن پوست اضافی، ظاهر سینه را بهبود می بخشد. گاهی اوقات برای پر کردن قطب فوقانی سینه ها نیاز به قرار دادن پروتز می باشد هدف از انجام جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی تغییر شکل سینه ها، بالا بردن نوک پستان ها و دستیابی به سینه های جوان تر با تقارن و زیبایی بیشتر می باشد.

قبل از جراحی ماستوپکسی یا لیفت سینه

انجام مشاوره و معاینات فیزیکی در قدم اول به منظور انجام جراحی لیفت سینه صورت می گیرد. در جلسه اول ملاقات بیمار با جراح معمولا اقداماتی از قبیل:

معاینه سینه ها از نظر سایز و تقارن و وجود توده در سینه یا زیر بغل

ارزیابی محل قرارگیری نوک پستان

بررسی اهداف بیمار از جراحی

انجام می شود و جراح عوامل دیگری را از جمله سن بیمار، سابقه خانوادگی بیماری های بدخیم، سابقه مصرف سیگار، بیماری های زمینه ای، سابقه مصرف دارو، دفعات زایمان و مدت زمان شیردهی و… را در نظر می گیرد تا بتواند راهکارها و نکات مناسبی را به وی ارائه دهد.

ماموپلاستی

عمل زیبایی لیفت سینه یا ماستوپکسی در سال های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در صورتی که این جراحی توسط بهترین متخصص لیفت سینه انجام شود ، نتایج بسیار خوبی به همراه دارد و می تواند زیبایی و اعتماد به نفس را به شما برگرداند. برای کسب اطلاعات در خصوص عمل ماستوپکسی می توانید به پیج اینستاگرام دکتر موسی زاده با آدرس @drmoussazadeh مراجعه کنید یا برای دریافت مشاوره و وقت ملاقات حضوری می توانید با مطب ایشان تماس بگیرید. دکتر موسی زاده متخصص جراحی پستان با سال ها سابقه در انجام انواع جراحی های زیبایی سینه آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

2738
 چجوری😭

چجوری تپل شدم؟ 

خورده خوری کردم یعنی در طول روز معمولا دهنم میجنبید

سینه هاتون چطور😅

تپل که بشی همه جا تپل میشه دیگه😂

بانوجان همسرمن تابحال ب روم نیاورده امامطمئنا دوس داره سینه های زنش خوش فرم باشه..خب خودمم تواینه می ...

خوب طبیعی سینه که اندازه باشه لباس زیباتر دیده میشه ،حتی شکمم کوچکتر میشه ،حشکلی زن به سینه و باسنشه

ولی یه راه حل میدم جواب دهیش صد در صده دچون خودم استفاده گرم بینطیره

این پیج kerem.poost  خجم دهنده یسنه و باسن و چاقی صورت و‌.. داره تضمینی و عالی بدون عوارضه و مشاوره هم میده اینم شماره تماسشونه واسه مشاوره

۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲