2726
عنوان

کوچکی سینه

86064 بازدید | 103 پست

سلام عزیزان..میخواستم بدونم آیا بخاطرکوچکی سینه بایدبرم سراغ متخصص غدد یاچی؟؟؟واگه کسی رفته آیانتیجه ای گرفتین؟؟سینه هاتون بزرگ شدن؟؟

ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین😊 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا بدم به تو😞

نمیخوامشون😣😣

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
2728

وای مال منم کوچیکه 

سوتی مگه سایزش درمیاد لامصب😓😓😓😓

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

من بزور از ۱۰۵ کردمش ۹۵ انقدر خوشحالم رو ابرام میخوای چیکار سینه بزرگ😑

وزن اولیه ۸۸کیلو 😥😥😥وزن بعد ۵ماه ۷۶کیلو ۴۰۰گرم 😄😄😄😄😄من میتونم به وزن هدفم برسم پس پیش به سویه ۵۸ کیلو😇😇😇😇😇😇من باید تا ۳۰این ماه ۷۵کیلو بشم😉😄

برا منم کوچیکه ۷۰ گاهی حتی ۶۵ 

البته خیلی لاغرم و بدنم کلا تو قسمت شکم و پهلو تخته و چربی تو بدنم کلا جمع نمیشه که بخواد تو سینه بشه

همه میگن عروسی کنی درست میشه

چه میدونم والا 

فامیلامون اونایی که بزرگه س‌ینشون میگن خوشبحالت ک کوچیکه حالا من حسرت سین‌ه بزرگ میخورم😩😥

گاهی اوقات دستاشو ول کن ،ببین اونم ول میکنه یا محکمتر فشارشون میده!!

مال منم جوشه به جای سینه ژنتیکیه دکتر غدد رفتم آزمایش هورمونی دادم اما همه چی اوکی بود و گفت نمیشه کاری کرد جز پروتز یا تزریق چربی

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2706