2733
2739
عنوان

تجربه شخصیه من در مورد قرص مخمر اب جو

| مشاهده متن کامل بحث + 494620 بازدید | 118 پست
سلام این که چنتا بخوری دست خودته من از دکتر پرسیدم ولی اگر می خوای چاق بشی با روزی دو تا شروع کن اگر اذیت نشدی تا روزی 6 تا هم میشه ببری بالا صبح دوتا ظهر دوتا شب هم دو تا بخور من یه لینک گذاشتم پست بالایی از اونجا می تونی آنلاین بخری

سلام بچه ها من یه بسته گرفتم ساخت فرانسه قیمت 16/500 یه هفتس تقریبا میخورم روزی یه عدد . فک میکنم موهام نرم تر و بهتر شده. حالا باید ببینم کامل که مصرف کنم نتیجش چیه ولی تا الان که خوب بوده. جالبه بگم من قبلا مکملای wellwoman رو که خیلی تعریفشو میکردن استفاده کردم ولی کوچیکترین تغیر ظاهری یا جسمی احساس نکردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مصرف کردم قرص مخمرابجورو قشنگ صورتم پرشد

💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
2728

من تازه شروع کردم و رو صورتم تاثیر داشته و حساسیتی برام نداشته من دوتا باهم میخورم این درسته آیا؟ولی چاق نشدم وزنم همونه...طریقه استفاده اش قبل غذا یابعد غذا یااینک دستوری نداره و هروقت خواستی بایداستفاده کنی؟

2740

سلام خانما ....من وزنم 45 کیلو بود رفتم دکتر تغذیه بهم امگا و ویتامین ای.......داد ریزش موهامم خوب شده وزنمم .53کیلو زیاد شده...سیکوریدین هم داده واسه اشتهام ک راستش فرق نکرده از دکتر پرسیدم کف مخمر ابجو هم خوبه از دیشب شروع کردم بعد غذا میخورم فعلا عوارض ندیدم 

من یک ماه دارم مصرف می کنم برای چاقی روزی سه عدد بین وعده های غذایی با تجویز پزشک و رژیم غذایی که برای چاقی صورت و بدن که موثر بوده و سه کیلو اضافه کردم و عوارضی هم نداشته البته بدن افراد با هم فرق داره و من مشکل تنبلی روده و یبوست هم دارم ، و  فکر نمی کنم برای ریزش مو مفید باشه بهتر از داروهای دیگه ای استفاده بشه که مخصوص مو باشه 

2706